صندلی همراه بیمار

صندلی همراه بیمار پزشکی
قیمت ترالی اورژانس ABS

صندلی همراه بیمار محصولی قابل استفاده در محیط های درمانی، بیمارستانی و سایر محیط ها می باشد. عمده استفاده ی این تخت جهت استراحت و خوابیدن فرد همراه بیمار در بیمارستان در کنار تخت بیمار می باشد. از مهمترین خصوصیات این صندلی قابلیت تبدیل شدن آن به تخت می باشد. از این رو این صندلی، صندلی همراه بیمار تخت شو نیز نامیده می شود.

صندلی همراه بیمار پزشکی

صندلی همراه بیمار تخت شو بیمارستان

صندلی همراه بیمار تخت شو بیمارستانی

فرد همراه بیمار جهت مراقبت از ایشان علاوه بر محلی جهت نشستن نیازمند تخت خوابی جهت استراحت می باشد. لذا این محصول با کاربردی دو گانه طراحی و ساخته شده است. بنابر این می توان گفت ویژگی بارز این محصول ادغام دو محصول در یک محصول می باشد. در نتیجه فضای کمتری در محیط درمانی اشغال خواهد شد.

علاوه بر همراه بیمار، افراد دیگری نظیر پرستاران، بهیاران، پرسنل مراکز درمانی و بیمارستانی و نیز پرسنل نگهبانی و شیفت مراکز صنعتی و تجاری و غیره نیز از این صندلی استفاده می نمایند.

صندلی همراه بیمار تخت خواب شو

نحوه استفاده از صندلی همراه بیمار

محل قرارگیری این صندلی در کنار تخت بیمار می باشد. چنانچه فرد قصد تغییر وضعیت این محصول از حالت صندلی به تخت را داشته باشد، دسته ای که بر روی صندلی قرار دارد و از جنس پارچه ضخیم است را به سمت بالا می کشد. سپس همزمان و به سادگی اجزای صندلی را با استفاده از چرخ های آن به سمت جلو هدایت می نماید. در این حالت صندلی تبدیل به تخت خواهد شد.

صندلی همراه بیمار قیمت

همچنین جهت تبدیل تخت به صندلی روندی معکوس فرآیند بالا را انجام می دهیم. بدین صورت که دسته را به سمت بالا کشیده و اجزای صندلی(تخت) را به سمت عقب هدایت می نماییم و آن را به حالت صندلی تبدیل می نماییم.

ساختار صندلی همراه بیمار

این صندلی یا تخت دارای بدنه و اسکلتی به طور کلی فلزی می باشد. استحکام مناسب آهن آلات بکار رفته به همراه جوشکاری دقیق اتصالات و نیز رنگ آمیزی با کیفیت این محصول توسط افراد متخصص و مجرب از ویژگی های بارز این صندلی بیمارستانی تخت شو می باشد.

استفاده از فوم بسیار مرغوب در قسمت تشک این تخت نیز مانع از ایجاد فرورفتگی و گودی بر روی تشک در اثر استفاده مکرر و یا طولانی مدت از ان خواهد شد. چرم رویه استفاده شده در صندلی همراه بیمار از بهترین چرم های موجود در این دست از محصولات هتلینگ می باشد. این چرم در اثر استفاده های مکرر افراد و همچنین نظافت با مواد محصولات شوینده استاندارد دچار هیچ گونه پوسیدگی و تغییر رنگ نخواهد شد.

صندلی همراه بیمار خرید و قیمت

کیفیت چرم

کالیته رنگی که برای صندلی همراه بیمار مهرنامی استفاده می شود دارای تنوع رنگ بسیار بالایی می باشد. لذا مشتریان و متخصصین محترم می توانند رنگ مورد نظر چرم را از بین این رنگ های متنوع انتخاب نمایند. چرم استفاده شده در این محصولات از برند های معتبر چرم ایران می باشد. این چرم به مرور زمان دچار پوسیدگی نخواهد شد. چرم مورداستفاده در محصولات تجهیزات پزشکی مهرنامی در اثر استفاده های مکرر تغییر رنگ نخواهد داشت. همچنین این چرم دچار شل شدگی و تغییر شکل نیز نخواهد شد.

بر روی چرم مورد استفاده در این صندلی همراه بیمارستانی یک سلفون ضخیم نیز کشیده می شود. این سلفون تا مدت زمان زیادی محافظ چرم صندلی نیز می باشد.

کیفیت رنگ آمیزی

رنگ آمیزی محصولات پزشکی یکی از موارد مهم در تولید این تجهیزات است. شرکت مهرنامی از روش رنگ آمیزی الکترو استاتیک کوره ای برای رنگ آمیزی بدنه و اسکلت صندلی همراه بیمار استفاده می کند. این روش بهترین نوع رنگ آمیزی برای محصولات از این دست می باشد؟ باید پرسید که چرا از این روش برای رنگ آمیزی استفاده می کنیم؟ این روش مقاوت بسیار بالایی در مقابل خط و خش و رطوبت دارد. لذا در تمام مناطق کشور عزیزمان قابل استفاده می باشد.

ابعاد و سایر موارد

ابعاد تشک این صندلی در حالت تخت، 180 سانتی متر در 50 سانتی متر می باشد. همچنین ارتفاع این تخت 40 سانتی متر می باشد. طول صندلی های تخت شو به گونه ای طراحی شده تا در حالت باز شده هم اندازه تخت بیمارستانی باشد. چرم این تشک در رنگ های متنوع و متناسب با سلیقه مشتریان محترم در صندلی همراه بیمار بکار برده می شود. در حالت تخت، این محصول دارای چهار چرخ در جلو و دو چرخ مجهز به قفل در قسمت عقب می باشد. با فعال کردن قفل های چرخ، شاهد هیچ گونه حرکتی از تخت نخواهیم بود. انتخاب رنگ چرم این محصول در 30 رنگ مجزا برای مشتریان محترم امکان پذیر می باشد. امکان جابجایی این صندلی یا تخت به دلیل وجود چرخ ها در محیط بیمارستانی بسیار ساده و روان است.

استفاده از زیره ی مرغوب

تهیه ی یک محصول با کیفیت نیازمند توجه به تمام جنبه ها و مواد اولیه ی استفاده شده در آن محصول است. بعنوان مثال در صندلی همراه بیمار را یک از اجزای مهم ساختار این محصول کاربردی زیره فوم می باشد. این زیره در قسمت های سر یا همان پشتی، نشیمنگاه و نیز پا استفاده می شود. سوالی که مطرح می شود این است که این زیره از چه جنسی باید باشد؟ بهترین زیره محصول که می توان استفاده نمود MDF می باشد. استفاده از ورق های MDF در قسمت زیر فوم صندلی همراه بیمار تخت خواب شو استحکام محصول را در مقایسه با چوب و نئوپان چندین برابر بیشتر می نماید.

طبقه زیرین در صندلی همراه بیمار

در طبقه ی زیرین تخت همراه بیمار یک طبقه تعبیه شده است. فرد همراه بیمار می تواند وسایل اضافی خود نظیر کفش و لباس و سایر موارد را بر روی آن قرار دهد. همچنین می توان وسایل اضافه ی بیمار را بر روی آن قرار داد.

صندلی همراه بیمار تختشو

صندلی همراه در حالت باز شده

همانطور که بیان شد پس از باز کردن صندلی می توان کاملا آن را به حالت تخت درآورد. ابعاد طولی و عرضی صندلی های همراه بیمار به صورت کاملا استاندارد ساخته می شود. ابعاد این صندلی(تخت)باید در محیط های بیمارستان فضای زیادی اشغال نماید. البته پس از باز شدن، کاملا از لحاظ طولی و عرضی برای فردی که بر روی آن قرار می گیرد ابعاد مناسبی دارد.

انواع صندلی همراه بیمار

این محصول با ظاهری یکسان و با دو نوع فوم از دو جنس متفاوت توسط تجهیزات پزشکی مهرنامی تولید می شود. جنس تشک در قیمت تاثیر مستقیم خواهد داشت. در واقع این صندلی همراه بیمار در دو نوع فوم معمولی و فوم سرد تولید می شود. سایر اجزای تشکیل دهنده ی این صندلی نظیر آهن آلات و نیز زیره ی فوم و همچنین چرم در هر دو نوع یکسان است.

تولیدی صندلی همراه بیمار مهرنامی

این محصول یکی از محصولات پر فروش شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی مهرنامی می باشد. بیمارستان ها، مراکز درمانی و کلینیک ها از مشتریان این محصول می باشند. شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی مهرنامی با تعداد تولید بسیار بالای این محصول در مقیاس عمده خود را یکی از تولید کنندگان اصلی صندلی همراه بیمار در ایران می داند. لذا با توجه به تجربه ی بسیار بالا و نیز تسلط بالا بر تولید این محصول همواره در تلاش جهت ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین صندلی تخت شو بیمارستانی می باشد.

سخن پایانی

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی علاوه بر تولید صندلی همراه بیمار، محصولات بسیار متنوعی در قالب هتلینگ بیمارستان و مطب نظیر تخت ریکاوری دستی، تخت معاینه، تخت معاینه پایه هلالی، ترالی پزشکی، پایه سرم، پله کنار تخت و سایر تجهیزات را تولید و به بازار تجهیزات پزشکی ایران روانه می نماید. صندلی همراه بیمار یکی از محصولاتی است که تیراژ تولید آن در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی بسیار زیاد می باشد لذا ما خود را تولید کننده تیراژ بالای این محصول می دانیم.

شما می توانید جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان جهت آشنایی با این محصول و یا خرید آن با ما از طریق تماس تلفنی، واتساپ و یا اینستاگرام در ارتباط باشید.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس با کارشناس