راهنمای خرید تخت پوست و زیبایی برقی - تجهیزات پزشکی مهرنامی

امروزه استفاده از تجهیزات پزشکی به روز و با کاربری ساده، در بین پزشکان و متخصصین حوزه سلامت و زیبایی بسیار رواج یافته است. از جمله ی این تجهیزات می توان به تخت پوست و زیبایی برقی اشاره نمود. تخت های زیبایی برقی قابل استفاده در اماکنی همچون کلینیک ها و مطب های زیبایی پوست و مو لیزر و سالن های زیبایی و آرایشگاهی می باشد. این تخت حتی به عنوان تخت معاینه برقی در انواع تخصص های پزشکی نیز کاربرد دارد.

تخت پوست و زیبایی برقی چهارموتوره

علت اصلی رواج این تخت ها یا صندلی های برقی پزشکی را می توان زیبایی و استفاده راحت کاربر از آنها دانست. با استفاده از این تخت ها، پزشک یا متخصص تنها با فشردن دکمه ی مورد نظر خود بر روی ریموت کنترل تنظیم دلخواه خود را بر صندلی برقی اعمال خواهد نمود. تنظیم دقیق تخت پوست و زیبایی برقی به متخصصین این اجازه را می دهد تا با دقت و تمرکز بیشتر و تحت زوایای دقیق اعمال شده به صندلی، به پیاده سازی دانش خود بر روی مراجعان بپردازند.

تخت پوست و زیبایی برقی سه موتوره

موارد استفاده ی تخت پوست زیبایی برقی

فعالیت ها و خدمات بسیاری، با استفاده از این تخت زیبایی قابل انجام می باشد. از جمله ی این موارد می توان به خدمات پوست، مو، لاغری و لیزر اشاره نمود. مواردی همچون کاهش چین و چروک های پوست، ایجاد تغییراتی در فرم برخی از عناصر صورت، ایجاد استحکام و قوام برای پوست، از بین بردن انواع لک و جای زخم بر روی پوست از جمله فعالیت هایی هستند که در کلینیک ها و مطب های زیبایی انجام می شوند. از دیگر موارد می توان به خدمات لاغری، تزریق فیلر، از بین بردن موهای زائد و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود. در تمامی فعالیت های انجام شده در حوزه زیبایی و همچنین در سالن های آرایشگاهی و نیز به عنوان صندلی یا تخت معاینه، می توان از تخت پوست و زیبایی برقی استفاده نمود.

تخت پوست و زیبایی برقی قیمت مناسب

 

تخت زیبایی برقی، تختی راحت و کاربردی

تخت پوست و زیبایی برقی علاوه بر راحتی کاربری برای متخصصین، برای مراجعین و زیبایی جویان نیز یک تخت بسیار مناسب و راحت می باشد. مراجعین با قرار گرفتن بر روی این تخت کاملا احساس راحتی می نمایند. تخت زیبایی برقی قابلیت هایی نظیر تنظیم قسمت پشتی یا تکیه گاه، تنظیم قسمت پا و نیز تنظیم ارتفاع را دارا می باشد.

تخت پوست و زیبایی برقی مهرنامی

این تخت یا صندلی برقی امکان تنظیم شدن در موقعیت ها و زوایای مختلفی را فراهم می سازد. در مواردی می توان بنابر نیاز آن را به یک تخت معاینه مسطح تنظیم و تبدیل کرد. گاهی می توان آن را به صورت یک صندلی پزشکی یا صندلی معاینه پزشکی در حالت نود درجه و یا با زاویه مورد نظر درآورد. قابلیت راحت تبدیل شدن حالت های تخت و صندلی به یکدیگر، در مواردی پزشک یا متخصص را از تهیه و خرید تخت معاینه به صورت مجزا بی نیاز می نماید. در نتیجه فضای کمتری در مطب یا کلینیک اشغال شده و نیز نیازی به جابجایی فرد مراجعه کننده و قرار گرفتن بر روی تخت معاینه ای مجزا نمی باشد. تنها با فشردن یک یا دو دکمه از ریموت کنترل می توان صندلی زیبایی پوست و مو را به یک تخت معاینه تبدیل نمود.

قیمت تخت پوست و زیبایی برقی شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی

انواع تخت پوست و زیبایی برقی

تخت های زیبایی پوست و مو در سه مدل دو موتوره، سه موتوره و چهار موتوره تولید می گردند. در تخت های دو موتوره از یک موتور جهت تنظیم همزمان شیب قسمت های تکیه گاه و پا استفاده می شود. از موتور دیگر نیز جهت تنظیم ارتفاع تخت زیبایی استفاده می شود. در تخت های زیبایی برقی سه موتوره یک موتور وظیفه ی تنظیم شیب قسمت پشتی یا تکیه گاه را بر عهده دارد. موتور دوم شیب قسمت پا را تنظیم می نماید. موتور سوم نیز تنظیم ارتفاع تخت را بر عهده دارد. همه این تنظیمات به راحتی و با استفاده از یک ریموت کنترل بر تخت زیبایی اعمال می شود.

خرید تخت پوست و زیبایی برقی مهرنامی

چنانچه متخصصین نیاز به ایجاد تغییر در شیب کلی تخت پوست و زیبایی برقی را داشته باشند می توانند از تخت یا صندلی پوست و موی چهار موتوره استفاده نمایند. تخت زیبایی برقی چهار موتوره علاوه بر تمامی تنظیماتی که در تخت زیبایی سه موتوره وجود دارد این قابلیت را دارند که شیب دار شوند. لذا کامل ترین تخت زیبایی برقی، تخت پوست و موی برقی چهار موتوره می باشد.

چنانچه مایل به بازدید از صفحات صندلی تابوره پزشکی و ترالی پزشکی می باشید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

موتورهای تخت پوست و مو برقی

اصلی ترین قطعات بکار رفته در یک تخت زیبایی برقی موتورهای آن می باشند. متخصصین با استفاده و بکارگیری تخت های زیبایی برقی دیگر از بابت وزن زیاد بعضی از مراجعین خود نگرانی نخواهند داشت. تخت های معاینه نرمال قادر به تحمل وزن های محدود تا 130 کیلوگرم می باشند. هر چند با اعمال تغییراتی بر تخت های معاینه میزان تحمل وزن آنها را تا 200 کیلوگرم نیز می توان افزایش داد. اما برای یک تخت و صندلی پوست و زیبایی برقی آستانه تحمل وزن بسیار بالا می باشد.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در تولید تخت های زیبایی برقی خود از موتورهای برند تیموشن و ریچمت بهره می برد. موتورهای نامبرده از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین برندهای موتور تخت بیمارستانی برقی، یونیت دندانپزشکی و تخت پوست و زیبایی برقی در ایران و جهان می باشند. قدرت هر یک از موتورها 6000 نیوتن می باشد. در نتیجه، قدرت بسیار بالای این موتورها، در کنار بدنه مستحکم، پر قدرت و مهندسی شده این تخت زیبایی محصولی کاملا حرفه ای و مطمئن را روانه بازار تجهیزات پزشکی نموده است.

تخت پوست و زیبایی برقی

استانداردهای موتورهای بکار برده شده در تخت پوست و زیبایی برقی

موتورهای استفاده شده در حوزه بهداشت و درمان، علاوه بر کسب استانداردهای لازم در بخش صنعت، ضروری است که استانداردهای حوزه بهداشت و درمان را نیز کسب نمایند. موتورهای برندهای معرفی شده تمامی استانداردهای مورد نیاز را از مراکز بین المللی استاندارد اروپایی و جهانی کسب نموده اند. یکی از موارد مطرح شده در این استانداردها، بررسی صدای ایجاد شده در اثر حرکت موتورهای استفاده شده در تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می باشد. صدای حرکت موتورها در هنگام استفاده باید به مقداری پایین باشد که هیچ گونه مزاحمتی برای بیماران و مراجعین ایجاد نکند. موتورهای نامبرده علاوه بر کسب استانداردهای صوتی در حوزه بهداشت و درمان، دارای چندین استاندارد و ویژگی برجسته دیگر نیز می باشند که به آنها اشاره می نماییم.

تخت پوست و زیبایی برقی تجهیزات پزشکی

ویژگی های ممتاز حرکتی موتورها

هنگام استفاده از تجهیزات هتلینگ برقی پزشکی از جمله تخت بیمارستانی برقی و تخت پوست و زیبایی برقی، توجه به حرکت اولیه و توقف نهایی این تجهیزات بسیار مهم می باشد. حرکت اولیه موتورها باید به حدی آرام، ملایم و تدریجی باشد که بیماران و زیباجویان در اثر تغییر این وضعیت اولیه هیچ گونه ضربه یا تکان ناگهانی را احساس نکنند. همچنین ایشان در هنگام توقف در پایان تغییر وضعیت تخت نیز نباید هیچ گونه توقف ناگهانی و ایست شدید را تجربه نمایند. علاوه بر موارد ذکر شده، حرکت کاملا یکنواخت و بدون نوسان موتورها در مسیر حرکت نیز از ویژگی های ممتاز برندهای مورد استفاده می باشد. از دیگر موارد می توان به استفاده از متریال بسیار با کیفیت در ساخت سیستم الکتریکی و موتورها، خواص عایق بودن موتورها و ضمانت موتورها اشاره نمود.

تخت پوست و زیبایی برقی دو موتوره

تخت پوست و زیبایی برقی دو موتوره مهرنامی

قیمت تخت پوست و زیبایی برقی شرکت مهرنامی

یکی از مهمترین ملاحظات یک خرید خوب، اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده می باشد. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی علاوه بر ارائه ی تخت پوست و زیبایی برقی با قیمت رقابتی، اطمینان کامل خود از کیفیت محصولات فروخته شده را اعلام می نماید. از این رو با شناخت از کیفیت بالای موتورهای بکار رفته در محصولات خود، برای آنها ضمانت دو ساله را در نظر گرفته است.

تخت پوست و زیبایی برقی و تزریق ژل و بوتاکس و فیلر

چنانچه مایل به بازدید از صفحات تخت ژنیکولوژی و ترالی اورژانس می باشید از لینک های زیر استفاده نمایید.

ساختار تخت زیبایی برقی

تخت های زیبایی برقی علاوه بر موتورها و سیستم الکتریکی از اجزای دیگری نیز تشکیل یافته اند.

رویه های ABS

رویه های ABS که از مواد بسیار با کیفیت و زیبا ساخته می شوند در دو قسمت از کار استفاده می شوند. یکی در قسمت پایین تخت و بر روی پایه ها و اسکلت فلزی کار و همچنین در قسمت های دیگری چون پشت تکیه گاه و پشت قسمت پا نیز استفاده می شوند. این رویه ها علاوه بر زیبایی صندلی، عمل نظافت و ضد عفونی صندلی را ساده و راحت می نمایند.

تخت پوست و زیبایی برقی مطب زیباییتخت پوست و زیبایی برقی کلینیک زیبایی

فوم تشک تخت پوست و زیبایی برقی

پزشکان و متخصصان نیاز به تختی دارند که در اثر استفاده ی مکرر مراجعان در قسمت نشمینگاه گودی و فرو رفتگی ایجاد نشود و در عین حال برای مشتریان و مراجعین راحتی را به همراه داشته باشد. نوع فوم بکار رفته در تخت پوست و زیبایی برقی مهرنامی از فوم سرد می باشد. فوم سرد بهترین انتخاب برای قسمت تشک تجهیزات بیمارستانی، زیبایی و درمانی می باشد. با بکار بردن این فوم در یک تخت پوست و مو برقی، علاوه بر راحتی و استحکام محصول، هیچ گونه گودی و فرو رفتگی را در اثر استفاده مراجعان شاهد نخواهیم بود.

تخت پوست و زیبایی برقی دو موتوره مهرنامی

رویه چرمی تخت زیبایی برقی

رویه چرمی بکار رفته در تخت زیبایی برقی مهرنامی از جنس چرم مصنوعی می باشد. چرم استفاده شده در قسمت رویه ی فوم این صندلی های برقی از با کیفیت ترین چرم های موجود در بازار تجهیزات پزشکی تهیه می شود.  کیفیت چرم بکار برده شده چنان مطلوب است که در اثر نشستن مراجعین بر روی آنها، هیچ گونه کشیدگی، شل شدگی، کمرنگ شدن و تغییر رنگ را مشاهده نخواهیم کرد. همچنین در اثر استفاده از مواد شوینده ی استاندارد جهت نظافت و ضد عفونی چرم، شاهد هیچ گونه تغییر رنگ و کیفیت در چرم نخواهیم بود.

تخت پوست و زیبایی برقی مهرنامی

 

تنوع بسیار بالایی در انتخاب رنگ چرم برای مشتریان فراهم می باشد. پس از ارسال کالیته 50 رنگی برای مشتریان محترم، انتخاب رنگ توسط ایشان بنابر فاکتورهایی چون سلیقه، هماهنگی رنگ رویه تخت با طراحی یا رنگ آمیزی فضای محل کار و یا هماهنگی رنگی با سایر تجهیزات مورد استفاده در محیط کار صورت می پذیرد.

 

انواع کاربردهای دیگر تخت زیبایی برقی

تخت پوست و زیبایی برقی با نام های زیادی شناخته شده است. از نام های دیگر آن می توان به صندلی زیبایی برقی، تخت تزریق ژل و بوتاکس برقی، تخت لیزر برقی، تخت پاکسازی پوست، تخت پوست و مو برقی و سایر موارد اشاره کرد. این تخت زیبایی برقی در تمام امور مربوط به حوزه زیبایی قابل استفاده می باشد. در ابتدای نوشته به تعدادی از فعالیت هایی که با استفاده از این تخت انجام می شوند اشاره گردید. از دیگر موارد می توان به تزریق ژل و بوتاکس، امور مربوط به کاشت مو و ابرو، پاکسازی پوست، لیفت، رفع نواقص بینی، چانه، لب، افتادگی پلک، خدمات ناخن، پیرسینگ، زاویه سازی صورت و بسیاری از موارد مربوط به جوانسازی پوست و زیبایی اشاره نمود.

قیمت تخت پوست و زیبایی پزشکی

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با تجربه چندین ساله ی خود در زمینه فروش تخت پوست و زیبایی برقی و نیز سایر تجهیزات و هتلینگ بیمارستانی، کلینیک ها و مطب های پزشکی و زیبایی، آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به سوالات شما مشتریان محترم می باشد. چنانچه علاقمند به بازدید از صفحات تخت معاینه و تخت ژنیکولوژی می باشید، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس با کارشناس