انتخاب محصولات مهرنامی
راهنمای انتخاب ترالی طبقاتی

ترالی از مهمترین تجهیزات جهت برپایی یک مطب یا مرکز درمانی می باشد. ترالی، در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در چهار گروه تقسیم بندی می شود:

– ترالی اورژانس

ترالی پانسمان

– ترالی کشودار

–  ترالی ای کی جی

ترالی چیست؟

ترالی تجهیزی کاربردی در یک مرکز درمانی است که جهت قرار دادن و یا حمل وسایل پزشکی از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. ترالی ها دارای چرخ های روانی می باشند. لذا حرکت و انتقال ترالی ها در یک محیط درمانی به سهولت انجام می پذید. ترالی ها با توجه به نوع فعالیت و حرفه پزشک یا متخصص مورد انتخاب قرار می گیرند.

انواع ترالی پانسمان

اگرچه ترالی های کشودار را نیز می توان از دسته ی ترالی های پانسمان دانست ولی در تقسیم بندی ما، ترالی های دارای کشو در گروه ترالی کشودار قرار می گیرند.

این ترالی ها به دو دسته ی دو طبقه و سه طبقه تقسیم بندی می شوند. جنس صفحات ترالی در هر دو مدل دو طبقه و سه طبقه می تواند از جنس ABS یا استیل آبکاری شده باشد. ترالی های پانسمان از ساده ترین انواع ترالی به شمار می روند. لذا به آن ترالی ساده نیز می گویند. از دیگر نام های این ترالی می توان به ترالی مطب، ترالی تزریقات و غیره اشاره نمود.

موارد استفاده ترالی

این ترالی به جهت کاربردی بودن، در بسیاری از مطب ها و مراکز درمانی قابل استفاده می باشد. از این ترالی می توان بعنوان مثال در یک مطب مامایی، مطب زیبایی و بسیاری از اماکن پزشکی دیگر استفاده نمود. قیمت مناسب این ترالی، کیفیت بالا و نیز طراحی مناسب، این محصول را به یکی از پرفروش ترین تجهیزات در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی تبدیل نموده است.

اخبار مهرنامی
فهرست
تماس با کارشناس