ترالی پزشکی | خرید انواع ترالی مطب، کلینیک، زیبایی، آرایشگاهی و غیره

انتخاب محصولات مهرنامی
ترالی پزشکی

ترالی ها از جمله تجهیزاتی هستند که کاربرد گسترده ای در مراکز بهداشتی، درمانی، زیبایی و آرایشگاهی دارند. یک ترالی پزشکی یا زیبایی بطور کلی جهت نگهداری، قراردادن و یا حمل وسایل و تجهیزات پزشکی و زیبایی در محیط یک بیمارستان، مرکز درمانی یا سالن زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. متخصصین و پزشکان محترم هنگام خرید یک ترالی، به دنبال خرید یک محصول کاربردی، با کیفیت، زیبا و با قیمت مناسب می باشند. اما برای برآورده کردن این موارد پیش از خرید باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

ترالی پزشکی کشودار زیبایی

ترالی پزشکی دو کشو

ترالی پزشکی مطب زیبایی

ترالی پزشکی زیبایی

انواع ترالی پزشکی – تک کشو تا چهار کشو

ترالی پزشکی رنگی

پیش از هر چیزی باید نوع تخصص و حرفه خود را در نظر بگیریم. قدم بعدی در نظر گرفتن محیط کار و ابعاد اتاق ها یا سالن هایی است که در آنجا مشغول به فعالیت هستیم. در مرحله بعد تعداد کشو، طبقه و فضای لازم در ترالی جهت قراردادن وسایل و تجهیزات باید در نظر گرفته شود. در مراحل بعد نیز توجه به مواردی چون جنس بدنه، رویه ها، چرخ ها و کیفیت این موارد و همچنین توجه به جزئیات مد نظر قرار می گیرد.

ترالی پزشکی زیباییی کمد دار

ترالی پزشکی تک کشو

 

می توان دسته بندی هایی را برای ترالی های پزشکی عنوان نمود. به طور مثال، شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی جهت شناخت بهتر و استفاده ی کاربردی، دسته بندی زیر را برای ترالی ها ارائه نموده است:

  • ترالی اورژانس
  • ترالی پانسمان
  • ترالی کشودار
  • ترالی ECG یا ترالی دستگاه نوار قلب

 

ترالی پزشکی تک کشو درب فلزی

ترالی پزشکی ساده

ترالی پزشکی اورژانس

وزارت بهداشت و درمان استانداردهایی جهت تاسیس و تجهیز یک مرکز بهداشتی، درمانی و یا یک مطب وضع نموده است. در واقع می توان گفت ترالی اورژانس و ترالی پانسمان از ملزومات تجهیز یک مطب و یا مرکز بهداشتی-درمانی می باشند.

ترالی پزشکی احیا

از ترالی اورژانس جهت احیای بیماران قلبی، ریوی و مغزی استفاده می شود. این ترالی در دو نوع بدنه فلزی و بدنه تمام ABS تولید و عرضه می شود. ساختار و ملحقات(آنتن سرم – ابعاد کشوها – جای کپسول اکسیژن – تخته احیا و …) این ترالی نیز مطابق استانداردهایی می باشد که وزارت بهداشت و درمان تنظیم نموده است. این ترالی پزشکی در دو نوع چهار کشو و پنج کشو تولید می گردد. ترالی اورژانس فلزی در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در دو رنگ سفید و قرمز تولید و عرضه می گردد. همچنین صفحه ی رویه ترالی های اورژانس نیز در دو نوع استیل و ABS تولید می گردد.

ترالی پزشکی قیمت خرید

ترالی پزشکی قیمت مناسب

ساختار فیزیکی ترالی پزشکی اورژانس

ترالی اورژانس لزوما مجهز به پریز برق سیار می باشد. این ترالی دارای آنتن سرم و همچنین محل قرارگیری کپسول اکسیژن و چراغ معاینه می باشد. چرخ های ترالی اورژانس از روان ترین چرخ های موجود می باشند. این چرخ ها مجهز به قفل می باشند تا در مواقع لزوم ترالی به حالت سکون درآید. رنگ آمیزی این نوع ترالی به صورت رنگ آمیزی الکترواستاتیکی می باشد. این نوع رنگ آمیزی باعث مقاومت ترالی در مقابل رطوبت و خط و خش در اثر برخورد با اجسام می شود.

خرید و قیمت ترالی پزشکی بیمارستانی

نحوه چیدمان داروها و تجهیزات

داروها و وسایل ضروری مربوط به ترالی اورژانس در استانداردی که توسط وزارت بهداشت منتشر شده موجود می باشد. همچنین نحوه ی چیدن داروها و وسایل درون کشوهای این ترالی نیز طبق قاعده ای مشخص صورت می گیرد. این داروها و وسایل باید همیشه به صورت آماده درون ترالی آماده باشند. این اقدام به منظور جلوگیری از اتلاف وقت هنگام مراجعه بر بالین بیمار اورژانسی صورت می گیرد.

ترالی کشودار و کشودار زیبایی

ترالی های پانسمان در دو نوع بدون کشو و کشودار قابل عرضه می باشند.

قیمت ترالی پزشکی مهرنامی

ترالی های بدون کشو

ترالی های بدون کشو به سه گروه دو طبقه، سه طبقه و دو طبقه با جای لگن تقسیم بندی می شوند. این ترالی ها را ترالی های ساده نیز می نامند. ترالی ساده دارای دو یا سه طبقه است که از جنس استیل یا ABS می باشند. همچنین در این ترالی ها میله های کناری ترالی از جنس استیل به رنگ نقره ای می باشند. کاربران محترم با توجه به سلیقه، حجم لوازم، و طرح فضای کار خود یکی از انواع ترالی با صفحه ABS یا استیل با دو یا سه طبقه را انتخاب می نمایند.

ترالی های دارای کشو

تعداد زیادی از پزشکان و کاربران از ترالی های کشودار به عنوان ترالی مطب استفاده می نمایند. ترالی پزشکی کشودار نسبت به ترالی های طبقاتی فضای بیشتری را جهت قرار دادن وسایل خود در اختیار کاربران قرار می دهد. ترالی پانسمان کشودار در چهار نوع تک کشو، دو کشو، سه کشو و چهار کشو تولید می شوند. جنس بدنه ی ترالی های پانسمان از فلز می باشد. گارد کناری از جنس استیل یا آهن به رنگ سفید می باشد. همچنین جنس صفحات یا طبقات ترالی از ABS می باشند. در ترالی های پانسمان جنس درب کشوها می تواند فلزی یا ABS باشد.

ترالی پزشکی بیمارستانی و مطب

ترالی ECG

از ترالی ECG نیز در محیط های بیمارستانی و مطب ها استفاده می شود.از این ترالی جهت حمل و نگهداری دستگاه نوار قلب استفاده می شود. اما این ترالی با ظاهر ساده و زیبای خود می تواند به عنوان یک ترالی مطب معمولی نیز استفاده شود. مزیت این ترالی مجهز بودن به سیم سیار برق می باشد. بنابراین دستگاه های پزشکی الکتریکی دیگر علاوه بر دستگاه نوار قلب را می توان بر روی آن قرار داد. این ترالی در چهار نوع تمام فلزی، رویه ABS، رویه MDF و تمام ABS توسط شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی تولید می گردد.

ترالی پزشکی بیمارستانی

ترالی پزشکی طبقاتی و کشودار زیبایی

دسته ای از ترالی ها وجود دارد که معمولا در سالن ها و کلینیک های زیبایی پوست و مو استفاده می شود. در زیر طبقات این ترالی ها چارچوب های فلزی مستحکم وجود دارد. اگر چه این ترالی ها بعنوان ترالی زیبایی شناخته می شود اما از آنها در سایر محیط های پزشکی نیز استفاده می شود. در زیر تصاویری از این ترالی ها را مشاهده می نمایید. این دسته از ترالی ها در پنج نوع تولید می شوند:

  • ترالی طبقاتی بدون کشو
  • ترالی تک کشو زیبایی
  • ترالی دو کشو زیبایی
  • ترالی سه کشو زیبایی
  • ترالی چهار کشو زیبایی

این ترالی ها با نام های دیگری نظیر ترالی دستگاه، ترالی آرایشگاهی، ترولی زیبایی، ترولی طبقاتی و غیره نیز شناخته می شوند. این ترالی ها در زیر طبقات دارای قیدهای فلزی مستحکمی می باشند. به گونه ای که تحمل وزن دستگاههای زیبایی به نسبت سنگین را دارند. ابعاد رویه طبقات در ترالی های زیبایی و پانسمان 60 در 46 سانتی متر می باشد. همچنین این ترالی ها در ابعاد کوچکتر نیز قابل ارائه می باشند ابعاد ترالی زیبایی در سایز کوچک 40 در 46 سانتی متر می باشد.

ترالی پزشکی زیبایی تک کشو

ترالی پزشکی زیبایی دو کشو

کاربرد ترالی ها

ترالی ها از محصولات و تجهیزات اصلی و پر کاربرد در مطب ها، مراکز درمانی، بیمارستان ها، مراکز و سالن های زیبایی می باشند. قرار دادن ابزار و وسایل پزشکی و زیبایی بر روی یک میز پزشکی متحرک یا ترالی سبب سهولت در امور می شود. جهت مشاهده و دریافت تصاویر تمامی ترالی های تولید شده در تجهیزات پزشکی مهرنامی و نیز دریافت مشاوره جهت انجام خریدی مناسب با ما در ارتباط باشید. همچنین چنانچه تمایل به بازدید از صفحات چراغ معاینه پایه دار، تخت معاینه، ترالی اورژانس، تخت بیمارستانی و تخت ژنیکولوژی را دارید، می توانید با کلیک بر روی لینک های مربوطه به صفحات این محصولات دسترسی داشته باشید.

 

ترالی پزشکی قیمت تولیدی

فهرست
تماس با کارشناس