ترالی پزشکی | خرید و قیمت ترالی پزشکی و دندانپزشکی | تجهیزات پزشکی مهرنامی

انتخاب محصولات مهرنامی
ترالی پزشکی

ترالی ها از جمله تجهیزاتی هستند که کاربرد فراوانی در مراکز بهداشتی، درمانی، زیبایی و آرایشگاهی دارند. یک ترالی پزشکی بطور کلی جهت نگهداری و یا حمل وسایل و تجهیزات پزشکی و زیبایی در محیط یک بیمارستان، مرکز درمانی یا سالن زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترالی پزشکی دو طبقه

ترالی پزشکی تک کشو

 

می توان دسته بندی هایی را برای ترالی های پزشکی عنوان نمود. به طور مثال شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی دسته بندی زیر را برای ترالی ها ارائه نموده است:

1- ترالی اورژانس

2- ترالی پانسمان

3- ترالی کشو دار

4- ترالی ECG

ترالی پزشکی تک کشو درب فلزی

ترالی پزشکی ساده

ترالی پزشکی اورژانس

وزارت بهداشت و درمان استانداردهایی جهت تاسیس و تجهیز یک مرکز بهداشتی، درمانی و یا یک مطب وضع نموده است. در واقع می توان گفت ترالی اورژانس و ترالی پانسمان از ملزومات تجهیز یک مطب و یا مرکز بهداشتی-درمانی می باشند.

ترالی پزشکی اورژانس

از ترالی اورژانس جهت احیای بیماران قلبی، ریوی و مغزی استفاده می شود. این ترالی در دو نوع فلزی و ABS تولید و عرضه می شود. ساختار و ملحقات این ترالی نیز مطابق استانداردهایی می باشد که وزارت بهداشت و درمان تنظیم نموده است. این ترالی پزشکی در دو نوع چهار کشو و پنج کشو تولید می گردد. ترالی اورژانس فلزی در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در دو رنگ سفید و قرمز تولید و عرضه می گردد. ترالی فلزی با رنگ سفید خود به دو صورت ساده و درب کشو ABS تولید می شود.

ترالی پزشکی قیمت مناسب

ساختار فیزیکی ترالی پزشکی اورژانس

ترالی اورژانس مجهز به پریز برق سیار می باشد. این ترالی دارای آنتن سرم و همچنین محل قرارگیری کپسول اکسیژن و چراغ معاینه می باشد. چرخ های ترالی اورژانس از روان ترین چرخ های موجود می باشند. این چرخ ها مجهز به قفل می باشند تا در مواقع لزوم ترالی به حالت سکون درآید.

خرید و قیمت ترالی پزشکی بیمارستانی

نحوه چیدمان داروها و تجهیزات

داروها و وسایل ضروری مربوط به ترالی اورژانس در استانداردی که توسط وزارت بهداشت منتشر شده موجود می باشد. همچنین نحوه ی چیدن داروها و وسایل درون کشوهای این ترالی نیز طبق قاعده ای مشخص صورت می گیرد. این داروها و وسایل باید همیشه به صورت آماده درون ترالی آماده باشند. این اقدام به منظور جلوگیری از اتلاف وقت هنگام مراجعه بر بالین بیمار اورژانسی صورت می گیرد.

ترالی پانسمان و ترالی کشو دار

ترالی های پانسمان در دو نوع بدون کشو و کشودار قابل عرضه می باشند.

قیمت ترالی پزشکی مهرنامی

ترالی های بدون کشو

ترالی های بدون کشو به سه گروه دو طبقه، سه طبقه و دو طبقه با جای لگن تقسیم بندی می شوند. این ترالی های پانسمان را ترالی های ساده نیز می نامند. ترالی ساده دارای دو یا سه طبقه از جنس استیل یا ABS می باشند. همچنین در این ترالی ها میله های کناری ترالی از جنس استیل می باشند. کاربران محترم با توجه به سلیقه، حجم لوازم، و طرح فضای کار خود یکی از انواع ترالی با صفحه ABS یا استیل را انتخاب می نمایند.

 

ترالی های دارای کشو

تعداد زیادی از پزشکان و کاربران از ترالی های کشودار به عنوان ترالی مطب و محل کار خود استفاده می نمایند. ترالی پزشکی کشودار فضای بیشتری را جهت قرار دادن وسایل خود در اختیار کاربران قرار می دهد. ترالی پانسمان کشودار در چهار نوع تک کشو، دو کشو، سه کشو و چهار کشو تولید می شوند. جنس بدنه ی ترالی های پانسمان از فلز می باشد. همچنین جنس صفحات یا طبقات ترالی از ABS می باشند. در ترالی های پانسمان جنس درب کشوها می تواند فلزی یا ABS باشد.

ترالی پزشکی بیمارستانی و مطب

ترالی ECG

از ترالی ECG نیز در محیط های بیمارستانی و مطب ها استفاده می شود.از این ترالی جهت حمل و نگهداری دستگاه نوار قلب استفاده می شود. اما این ترالی با ظاهر ساده و زیبای خود می تواند به عنوان یک ترالی مطب معمولی نیز استفاده شود. مزیت این ترالی مجهز بودن به سیم سیار برق می باشد. بنابراین دستگاه های پزشکی الکتریکی دیگر علاوه بر دستگاه نوار قلب را می توان بر روی آن قرار داد. این ترالی در سه نوع رویه فلزی، رویه ABS و رویه MDF توسط شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی تولید می گردد.

ترالی پزشکی بیمارستانی

ترالی پزشکی زیبایی

دسته ای از ترالی ها وجود دارد که بیشتر در سالن ها و کلینیک های زیبایی استفاده می شود. اگر چه این ترالی ها بعنوان ترالی زیبایی شناخته می شود ولی از آنها در محیط های پزشکی نیز استفاده می شود. در زیر تصاویری از این ترالی ها را مشاهده می نمایید. این دسته از ترالی ها در پنج نوع تولید می شوند:

-ترالی طبقاتی بدون کشو

– ترالی تک کشو زیبایی

– ترالی دو کشو زیبایی

– ترالی سه کشو زیبایی

–  ترالی چهار کشو زیبایی

این ترالی ها با نام های دیگری نظیر ترالی دستگاه، ترالی آرایشگاهی و غیره نیز شناخته می شوند. این ترالی ها در زیر طبقات دارای قیدهای فلزی مستحکمی می باشند. به گونه ای که تحمل وزن دستگاههای زیبایی به نسبت سنگین را دارند. ابعاد رویه طبقات در ترالی های زیبایی و پانسمان 60 در 46 سانتی متر می باشد.

ترالی پزشکی زیبایی تک کشو

ترالی پزشکی زیبایی دو کشو

کاربرد ترالی ها

ترالی ها از محصولات و تجهیزات اصلی و پر کاربرد در مطب ها، مراکز درمانی، بیمارستان ها، مراکز و سالن های زیبایی می باشند. قرار دادن ابزار و وسایل پزشکی و زیبایی بر روی یک میز پزشکی متحرک یا ترالی سبب سهولت در امور می شود. جهت مشاهده و دریافت تصاویر تمامی ترالی های تولید شده در تجهیزات پزشکی مهرنامی و نیز دریافت مشاوره جهت انجام خریدی مناسب با ما در ارتباط باشید. همچنین چنانچه تمایل به بازدید از صفحات چراغ معاینه پایه دار، تخت معاینه، ترالی اورژانس و تخت بیمارستانی را دارید، می توانید با کلیک بر روی لینک های مربوطه به صفحات این محصولات دسترسی داشته باشید.

فهرست
تماس با کارشناس