تخت ژنیکولوژی | خرید و قیمت تخت های مکانیکی و برقی ژنیکولوژی | تجهیزات پزشکی مهرنامی

انتخاب محصولات مهرنامی
راهنمای خرید تخت ژنیکولوژی

از تخت ژنیکولوژی در مطب های بانوان و مامایی جهت معاینه و درمان استفاده می شود. این تخت در دو نوع مکانیکی و برقی توسط شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی تولید و عرضه می گردد. استفاده از این نوع تخت این امکان را برای پزشکان و متخصصین محترم فراهم می آورد تا با برقراری تنظیماتی که در قسمت های مختلف ساختار این تخت امکان پذیر است، با تمرکز و دقت بالا به معاینه و درمان بیماران و مراجعان بپردازند.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی از بزرگترین تولید کننده های تخت ژنیکولوژی و تخت معاینه در ایران می باشد. لذا بر اساس سابقه طولانی در تولید تخت های پزشکی و مهارت کافی در این زمینه، از آشنایی کامل با تولید محصولات هتلینگ مطب و بیمارستانی و آنچه یک متخصص و پزشک مامایی و حوزه بانوان از این دسته از محصولات انتظار دارد برخوردار می باشد.

تخت ژنیکولوژی زنان

تخت ژنیکولوژی مامایی

 

تخت ژنیکولوژی مکانیکی یا برقی؟

پزشکان و کارشناسان محترم با توجه به پارامترهای مختلف، یکی از این دو نوع صندلی ژنیکولوژی را انتخاب می نمایند. در قسمت های بعدی به بررسی ساختار و پیکربندی این دو نوع تخت می پردازیم تا به تفاوت ها و شباهت های میان این دو تخت پی ببریم.

تخت برقی

تخت ژنیکولوژی برقی به دو دسته ی دو موتوره و سه موتوره تقسیم می شود. در مدل دو موتوره می توان شیب قسمتی که فرد به آن تکیه می دهد و همچنین ارتفاع  تخت را به صورت مجزا توسط دو موتور 6000 نیوتنی پرقدرت تنظیم نمود. در این مدل، شیب قسمت پا به صورت مکانیکی و دستی توسط اهرمی که در زیر قسمت پا وجود دارد به صورت دقیق قابل تنظیم خواهد بود. در تخت ژنیکولوژی برقی سه موتوره علاوه بر امکان تنظیم قسمت های سر و ارتفاع، شیب قسمت پا را نیز می توان به صورت برقی و با استفاده از ریموت کنترل تنظیم نمود.

قیمت تخت ژنیکولوژی مهرنامی

ویژگی های منحصر به فرد تخت برقی

اصلی ترین پارامترها در ساختار تخت ژنیکولوژی اسکلت و نیز موتورهای استفاده شده در این نوع تخت می باشد. شرکت مهرنامی با بکار بردن موتورهای الکتریکی از برندهای جهانی و معتبر، اطمینان و خاطری آسوده را برای پزشکان و متخصصین محترم جهت استفاده از این تخت به ارمغان می آورد. ضمانت دو ساله ی این تخت و خدمات پس از فروش پنج ساله از بارزترین ویژگی های خرید این محصول از شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی می باشد.

خرید تخت ژنیکولوژی قیمت مناسب

همچنین اسکلت فلزی تخت باید به گونه ای باشد که تحمل وزنهای بالا را نیز داشته باشد. نوع آهن آلات بکار رفته، نحوه اتصال آنها به یکدیگر و نیز کیفیت جوش کاری از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

جنس بدنه تخت ژنیکولوژی برقی

در تمامی قسمت های پشت تکیه گاه و همچنین قسمت هایی که اسکلت آهنی تخت را پوشش می دهند از ABS استفاده شده است. این پوشش علاوه بر زیبایی کار باعث سهولت در نظافت و ضدعفونی کردن بدنه خارجی تخت می شود.

 

تخت ژنیکولوژی مکانیکی

استحکام تخت

نقطه شروع ارزیابی کیفیت تخت ژنیکولوژی مکانیکی، بررسی استحکام این تخت است. هم کارشناسان و پزشکان و هم مراجعین به ایشان هنگام استفاده از این محصول می بایستی در استفاده از آن اطمینان خاطر داشته باشند. می توان گفت اکثریت مراجعین به مطب های بانوان و مامایی بانوان باردار می باشند. استحکام این تخت باید به گونه ای باشد که هنگام استفاده از آن مشکلی برای افراد پیش نیاید.

استفاده از پروفیل های ضخیم، اتصالات و پیکربندی مناسب و استاندارد تخت یا صندلی ژنیکولوژی سبب آرامش خاطر مراجعین و متخصصین فعال در این حوزه خواهد شد.

تخت ژنیکولوژی مطب مامایی

ساختار تخت مکانیکی

علاوه بر قسمت پایه ها، بدنه و اتصالات مربوطه، سایر قسمت های تخت عبارتند از تکیه گاه، نشیمنگاه، قسمت پا و جای کف پا. شیب قسمت تکیه گاه و زیر سر را می توان متناسب با نیاز تنظیم نمود. همچنین شیب قسمت پا را نیز با توجه به نیاز و نوع معاینه تنظیم می نمایند. در کنار بدنه ی تخت ژنیکولوژی یک هندل به بدنه متصل شده است. این هندل جهت تنظیم شیب کلی تخت استفاده می شود. با چرخاندن دسته ی هندل می توان شیب تخت را متناسب با نیاز تنظیم نمود.

تنظیمات ذکر شده در بالا جهت رفاه حال و راحتی افراد مراجعه کننده بر روی تخت قرار داده شده است. همچنین پزشکان و متخصصین محترم نیز با بکار بردن این تنظیمات قادر به انجام معاینات مربوطه با بکار بردن بالاترین سطح از توانایی ها و دقت خود می باشند.

از دیگر ویژگی های تخت ژنیکولوژی مکانیکی مهرنامی می توان به استفاده از رنگ الکترواستاتیک در رنگ آمیزی این محصول اشاره کرد. این رنگ آمیزی باعث ضد خش بودن محصول در برخورد با اجسام دیگر می شود. همچنین این نوع رنگ آمیزی سبب می شود عمل نظافت و ضدعفونی قسمت های رنگ شده به سهولت و با بالاترین کیفیت انجام شود. در این تخت مکانیکی از زیرپایی آلومینیومی جهت قرار دادن کف پا استفاده شده است.

تخت ژنیکولوژی معاینه زنان

مواد و اجناس به کار رفته در تخت ژنیکولوژی

تشک تخت

تولیدکنندگان از تشکهای مختلفی جهت تولید این تخت استفاده می نمایند. چنانچه در قسمت تشک تخت از فوم سرد استفاده شود میزان ماندگاری و دوام این تخت به بالاترین میزان خود خواهد رسید. با بکار بردن فوم سرد در قسمت تشک، استفاده مکرر مراجعین از تخت باعث ایجاد گودی و فرو رفتگی بر روی آن نخواهد شد.

توضیحات فوق در مورد تشک تخت و نیز توضیحات مربوط به رویه چرمی تخت ژنیکولوژی که در ادامه به آن می پردازیم هم در مورد تخت ژنیکولوژی برقی و هم مکانیکی صدق می نماید. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با بکار بردن ضخامت استاندارد فوم سرد در قسمت تشک تخت، محصولی مقاوم، راحت و استاندارد را روانه بازار تجهیزات پزشکی نموده است.

تخت ژنیکولوژی تجهیزات پزشکی مهرنامی

رویه تشک

جنس رویه تشک نیز یکی از عوامل دخیل در انتخاب تخت ژنیکولوژی می باشد. رویه ی استفاده شده در هر دو نوع تخت برقی و مکانیکی از بروز ترین و با کیفیت ترین رویه های چرمی موجود می باشند. این رویه دارای قابلیت شستشو با مواد شوینده و ضدعفونی کننده استاندارد می باشد. همچنین این رویه دارای استحکام و یکپارچگی بسیار بالایی در مقابل کشیدگی می باشد.

رنگ رویه های چرمی این تخت ژنیکولوژی یا صندلی ژنیکولوژی دارای تنوعی بسیار بالایی می باشد. مشتریان محترم می توانند با دریافت کالیته 30 رنگی از شرکت ما، رنگ دلخواه چرم رویه تخت را به دلخواه سفارش دهند. خریداران می توانند این رنگ را متناسب و هماهنگ با رنگ سایر تجهیزات پزشکی خود همچون تخت معاینه، صندلی تابوره و غیره انتخاب نمایند. همچنین می توان این رنگ را متناسب با طراحی یا رنگ محیط مطب انتخاب نمود.

 

سخن پایانی

لطفا دیدگاه ها و سوالات خود در ارتباط با هر دو محصول تخت ژنیکولوژی برقی و مکانیکی را از طریق ارسال پیام در واتساپ، تماس و یا اینستاگرام در میان بگذارید. در صورت نیاز به ارسال تصاویر و توضیحات بیشتر و نیز مشاوره در مورد انواع تخت ژنیکولوژی با ما در ارتباط باشید. چنانچه قصد بازدید از صفحات تخت معاینه، ترالی اورژانس، تخت بیمارستانی و ترالی پانسمان دو طبقه را داشتید می توانید از لینک های مشخص شده اقدام نمایید.

همچنین جهت مشاهده تصاویر بیشتری از تخت های ژنیکولوژی می توانید از صفحه اینستاگرام ما بازدید نمایید.

اخبار مهرنامی
فهرست
تماس با کارشناس