صندلی زیبایی برقی سه موتوره

صندلی زیبایی برقی سه موتوره
قیمت ترالی اورژانس ABS
عرض قسمت پشتی: 68 سانتی متر
عرض قسمت نشیمنگاه: 65 سانتی متر
عرض قسمت پا: 64 سانتی متر
حد اقل ارتفاع: 50 سانتی متر
حد اکثر ارتفاع:
100 سانتی متر
رنگ بدنه: سفید
رنگ چرم: قابل انتخاب در 50 رنگ
جرم قابل تحمل: 180کیلوگرم
تعداد موتور: سه
گارانتی: دو سال

از تجهیزات اولیه و بسیار کاربردی که در کلینیک ها و مطب های زیبایی پوست و مو استفاده می شود صندلی زیبایی برقی سه موتوره می باشد. امروزه طیف وسیعی از متخصصین حوزه زیبایی از صندلی های برقی زیبایی استفاده می نمایند. استفاده از صندلی های زیبایی برقی باعث راحتی هر چه بیشتر و آسوده خاطری پزشکان در ارائه خدمات است. این محصول دارای ویژگی های منحصر بفردی است که در ادامه به آن می پردازیم. این مقاله در ارتباط با صندلی زیبایی برقی سه موتوره می باشد. البته در انتها تصاویری از صندلی های دو موتوره نیز ارائه خواهیم نمود.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 1

معرفی کلی ویژگی ها و قطعات صندلی زیبایی برقی سه موتوره 

در ابتدا به ویژگی های اصلی و شاخص این صندلی برقی می پردازیم:

 1. این صندلی ها قابلیت تبدیل شدن به حالت تخت (حالت 180 درجه) و تبدیل شدن به حالت صندلی را دارند. همچنین تنظیم در حالت های میانی این دو حالت نیز امکان پذیر است.
 2. در این صندلی زیبایی برقی سه موتوره از سه موتور پرقدرت 6000 نیوتنی استفاده می شود.
 3. استحکام، پایداری و تحمل وزن بالای این محصول از موارد قابل ذکر می باشد.
 4. موتورهای پرقدرت و اتصالات مستحکم، کاربران را از داشتن یک تخت ایمن آسوده خاطر می نماید.
 5. موتورهای این یونیت زیبایی برقی با توجه به نوع یونیت، از برندهای معتبر کشورهای درجه یک آلمان، تایوان و چینی درجه یک می باشند.
صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 7


صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 7

6. تمامی مدل ها دارای دو سال گارانتی می باشند. این موتورها دارای تمامی استانداردهای بین المللی می باشند. حرکت این موتورها بسیار روان می باشد. این موتورها صدای باز و بسته شدن بسیار کمی دارند. همچنین علاوه بر استانداردهای صنعتی، دارای تمامی استانداردهای جهانی پزشکی نیز می باشند.

ویژگی های ممتاز چرم و فوم تخت سه موتوره زیبایی

چرم بسیار مرغوب این صندلی یا تخت برقی زیبایی از مرغوب ترین چرم های موجود در بازار ایران می باشد. این چرم دارای یک کالیته 50 رنگی متنوع می باشد. رنگ چرم توسط مشتریان محترم مطابق با طرح و رنگ کلینیک و سلیقه ی ایشان قابل انتخاب می باشد. همچنین رنگ چرم صندلی برقی را می توان با رنگ سایر تجهیزات مانند صندلی چرخدار به صورت ست سفارش داد. ویژگی های ممتاز این چرم عبارتند از:

 • ثبات رنگ
 • عدم ایجاد کشیدگی و بد فرم شدن چرم
 • عدم پوسیدگی در طی زمان
 • نظافت آسان با مواد شوینده استاندارد
 • تنوع رنگ بالا
 • ضخامت مناسب و فراتر از استاندارد

صندلی های برقی دارای فوم سرد می باشند. فوم سرد قالبی 60 کیلویی استفاده شده در این تخت ها یا صندلی های برقی با کیفیت ترین فوم موجود در بازار پزشکی می باشد. این نوع فوم راحتی بیمار را در حین استفاده به همراه دارد. به گونه ای که هیچ گونه فشاری بر اسکلت، ستون مهره ها، استخوان ها و اعضای بدن فرد وارد نمی شود. همچنین این صندلی زیبایی برقی سه موتوره در استفاده ی طولانی مدت و مکرر، در قسمت فوم دچار فرو رفتگی و گودی نخواهد شد.

در مورد سایر ویژگی های تخت های زیبایی برقی سه موتوره تجهیزات پزشکی مهرنامی در ادامه توضیح ارائه خواهیم داد.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 6


صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 6

نحوه عملکرد صندلی زیبایی برقی سه موتوره

در این صندلی های زیبایی یک موتور وظیفه ی تنظیم شیب قسمت پشت را بر عهده دارد. موتور دوم زاویه قسمت پا را تنظیم می نماید. موتور سوم نیز ارتفاع صندلی یا تخت را تنظیم می نماید. همانطور که بیان شد این صندلی قابلیت تبدیل شدن به صندلی، تخت و حالت های میانی را دارا می باشد. تنظیمات این صندلی توسط ریموت کنترل انجام می شود. همچنین برای تنظیمات صندلی امکان اضافه کردن پدال پا نیز وجود دارد. پدال پا در این صندلی زیبایی برقی سه موتوره در دو نوع وجود دارد: پدال پا سیمی و پدال پا بدون سیم.

کاربردهای صندلی زیبایی برقی سه موتوره

 صندلی زیبایی یا تخت پوست و زیبایی کاربردهای بسیار فراوانی نزد پزشکان و متخصصین حوزه پوست و مو و زیبایی دارد. از این تخت مطب زیبایی بعنوان تخت کاشت مو، تخت لیزر، صندلی تزریق ژل، فیلر، بوتاکس، لیزر، پاکسازی، لیفت، میکرونیدلینگ، انواع جراحی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود. در واقع از این صندلی زیبایی هم به عنوان تخت معاینه برقی و هم به عنوان تخت پوست و زیبایی یاد می شود.

تزریق ژل و فیلر عمده فعالیت هایی است که با استفاده از این صندلی های زیبایی انجام می شود. اگرچه بسیاری دیگر از فعالیت ها با استفاده از این صندلی های زیبایی قابل انجام است. تزریق چربی، تخلیه چربی، سانترال لب، بوکال فت، کانتورینگ و بسیاری از فعالیت ها  از جمله دیگر خدمات با استفاده از این تخت ها می باشد. این صندلی به عنوان صندلی برقی آرایشگاهی جهت میکاپ، اکستنشن، تتو و سایر موارد نیز استفاده می شود.

 شرکت مهرنامی ارائه دهنده ی متنوع ترین و با کیفیت ترین صندلی های زیبایی، این محصول را با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید. در واقع می توان گفت کیفیت در تجهیزات پزشکی مهرنامی حرف اول را می زند. به تناسب، قیمت این صندلی های زیبایی برقی نیز با به دلیل خرید مستقیم مشتریان محترم از تولیدی مهرنامی با نازل ترین قیمت محاسبه می گردد.

ویژگی های ساختاری تخت های سه موتوره

قسمت های مهم صندلی های زیبایی برقی عبارتند:

 • اسکلت و قسمت فلزی محصول
 • موتورها و سیستم الکتریکی
 • جنس تشک
 • چرم
 • جنس زیره ی تشک
 • کاور یا ABS محصول

اسکلت و قسمت فلزی صندلی برقی

صندلی زیبایی برقی سه موتوره متشکل از اسکلت فلزی بسیار قدرتمندی می باشد. استفاده از آهن آلات مرغوب و با کیفیت، تاثیر اساسی در کیفیت و ایمنی این محصول دارد. کارخانجات گوناگونی در زمینه تولید آهن آلات و پروفیل در ایران مشغول به فعالیت هستند. در این میان تنها تعداد محدودی از کارخانجات محصولات بسیار مرغوبی تولید می نمایند. شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی مهرنامی با شناخت و رصد بازار آهن، محصولات پروفیلی و آهن آلات خود را از با کیفیت ترین برندهای آهن کشور تامین می نماید.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 3

ضخامت فلزات و پروفیل ها، کمیت استفاده شده و کیفیت جوشکاری این فلزات در تحمل وزنی که بر روی این صندلی زیبایی برقی قرار می گیرد تاثیر مستقیم دارد. ضخامت این فلزات در اندازه ی فراتر از استاندارد انتخاب می شود. این موضوع نه تنها در تحمل وزن بلکه در پایداری و ثبات محصول موثر می باشد.

همچنین نوع اتصالات و نحوه جوش دادن این فلزات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. جوشکاری فلزات در اسکلت صندلی زیبایی برقی سه موتوره نیز در کارخانه توسط افراد خبره و متخصص انجام می گیرد.

موتورها و سیستم الکتریکی در صندلی زیبایی برقی سه موتوره

همانگونه که بیان شد موتورهای این صندلی تزریق فیلر و زیبایی پوست دارای سه موتور می باشد. موتورهای استفاده شده در این صندلی ها از کیفیت درجه یک برخوردار می باشند. موتورها و سیستم الکتریکی دارای دو سال گارانتی می باشند. سیستم الکتریکی این صندلی زیبایی برقی سه موتوره شامل سه عدد موتور، یک عدد کنترل باکس و یک عدد هندست می باشد. موتورهای مدل های مختلف ارائه شده توسط شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی از برندهای تایوانی، آلمانی و چینی درجه یک می باشند.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 2

همانگونه که اشاره شد یکی از موتورها مخصوص تنظیم ارتفاع این تخت یا صندلی است. موتور دوم مخصوص تنظیم قسمت پشت است. موتور سوم نیز قسمت پا را تنظیم می کند. کنترل باکس که در پاراگراف قبل به آن اشاره شد مرکز کنترل و مغز سیستم الکتریکی تین محصول می باشد. با فشردن دکمه بر روی ریموت کنترلف قسمت کنترل باکس فرمان لازم را به موتورها می دهد. سپس موتورها به اندازه مدت زمانی که ریموت کنترل این صندلی را می فشارید حرکت می کنند. این حرکن منجر به تغییر وضعیت قسمت های مختف این صندلی می شود.

هیچ کونه گرد و غبار به داخل محفظه ی این موتورها نفوذ نمی کند. در واقع این موتورها دارای تمامی استانداردهای لازم در پزشکی و صنعت می باشند. آلیاژهای استفاده شده در این موتورها در تمامی قسمت ها کیفیت بسیار بالایی دارند. لذا توان بسیار بالایی از لحاظ مدت زمان نشستن بر روی صندلی و نیز وزن زیاد مراجعین دارد.

  فوم تشک

از جمله مهمترین قسمت های صندلی زیبایی قسمت تشک صندلی است. این قسمت در زیبایی و راحتی محصول تاثیر مستقیمی دارد. جنس تشک در بازار فروش این محصول دارای انواع گوناگونی می باشد. لذا هنگام خرید یک صندلی زیبایی توجه و پرس و جو در مورد جنس تشک این محصول اهمیت فوق العاده ای دارد. استفاده از جنس تشک نامرغوب باعث فرورفتگی تشک این محصول در کوتاه مدت خواهد شد.

گود شدن و فرو نشست قسمت تشک تاثیرات نامناسبی بر روی این محصول اعمال می نماید. از جمله این موارد ظاهر نامناسب این صندلی زیبایی است. همچنین نشستن مراجعان بعدی بر روی این تخت باعث ناراحتی آنها می گردد. مناسب ترین نوع جنس تشک در این دست محصولات فوم سرد است. فوم سرد در دراز مدت شکل خود را حفظ می کند. همچنین مراجعین در هنگام استفاده راحتی را هنگام نشستن تجربه می کنند. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در قسمت تشک این صندلی زیبایی برقی سه موتوره از فوم سرد قالبی 60 کیلویی استفاده می نماید. این نوع فوم با کیفیت ترین فوم موجود در بین تشک های صندلی زیبایی می باشد.

چرم صندلی زیبایی برقی سه موتوره

برند چرم استفاده شده در این محصول یک از معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای بازار می باشد. رنگ های چرم در یک تنوع 50 رنگی موجود می باشند. امکان ست کردن رنگ صندلی زیبایی با تمامی محصولاتی که دارای چرم می باشند وجود دارد. همچنین می توان رنگ چرم را متناسب با رنگ دیوارها، پرده و سایر اجزای اتاق سفارش داد. کالیته رنگی مهرنامی تمامی رنگ های موجود را پوشش می دهد.

از مهمترین خواص این چرم ثابت ماندن رنگ آن است. همچنین این چرم دارای شل شدگی و کشیدگی در گذر زمان نخواهد شد. از دیگر خواص آن می توان به نظافت و ضد عفونی ساده آن اشاره کرد. به گونه ای که با کشیدن یک دستمال بر روی چرم همانند روز اول خواهد شد. البته لازم به ذکر است که بر روی چرم این صندلی زیبایی یک محافظ پلاستیکی ضخیم وجود دارد. چرم های انتخابی در دو گروه نسبتا براق و مات قابل انتخاب می باشد.

زیره ی فوم

قسمت زیر فوم صندلی زیبایی الزاما باید ساخته شده از ورق ها ضخیم و مقاوم باشد. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی از MDF جهت زیر کار محصول استفاده می نماید. در واقع می توان گفت مقاوم ترین نوع زیره MDF می باشد. این نوع زیره برتری مقاوتی بسیار بالاتری نسبت به نئوپان دارد. مقاوت تخت عوامل مهمی چون اسکلت، کیفیت جوشکاری، موتورها و زیره MDF بستگی دارد.

کاور و ABS محصول

قسمت کاور و پوشش محصول یک از بخش های مهم صندلی زیبایی است. از مهمترین ویژگی های ABS می توان به رنگ سفید این کاور، انعطاف و ضخامت زیاد و نیز زیبایی فرم کلی آن اشاره کرد. در تولید ABS یا کاور صندلی از مواد نو و درجه یک استفاده می شود. این مواد نو باعث بالابردن کیفیت محصول می شود. همچنین استفاده از مواد اولیه نو باعث می شود که این کاور در ثر کشیدگی و ضربات دچار شکستگی نشود. از ویژگی های مهم این پوشش که با استفاده از مواد نو ساخته می شود نظافت آسان آن می باشد. به گونه ای که در در اثر تماس کفش و سایر اجسام با کاور پایین صندلی زیبایی برقی سه موتوره، می توان به راحتی با کشیدن دستمال بر روی آن اثرات آلودگی را به کلی پاک کرد.

سایر ویژگی ها

در پایین به ویژگی های مفید این صندلی زیبایی برقی اشاره خواهیم کرد. ویژگی هایی که برای بسیاری از پزشکان و متخصصین حائز اهمیت می باشد.

دسته های صندلی زیبایی

در این تخت ها می توان دسته ها را از صندلی جدا نمود و یا آنها را چرخاند. گروهی از پزشکان و متخصصین با برداشتن دسته ها به زیبایی جو نزدیک تر شده و مسلط تر به کار خود می پردازند. با چرخاندن دسته به مراجعین این اجازه را می توان داد تا راحت تر ب روی صندلی زیبایی بنشیند و یا از صندلی بلند شود. در اکثر مدل ها دسته قابلیت چرخیدن دارد. دسته های های صندلی برقی تولید شده در تجهیزات پزشکی مهرنامی دارای طراحی بسیار با کیفیت می باشند. همچنین دوخت زیبا بر روی دسته ی بعضی از مدل های این صندلی بر زیبایی این صندلی می افزاید.

قسمت زیر سر

قسمت زیر سر صندلی های برقی دارای تنظیمات تغییر ارتفاع است. در واقع می توان با توجه به نیاز، قسمت زیر سری را بالا یا پایین برد. پس از تنظیم قسمت زیر سر می توان با استفاده از پیچ پشت، آن را ثابت نمود. همچنین این تخت یا صندلی زیبایی برقی سه موتوره یک صندلی یا تخت برقی چند منظوره می باشد. یکی از موارد استفاده از این تخت ها بعنوان تخت کاشت مو می باشد. این تخت ها در قسمت زیر سری خود دارای یک حفره توپر می باشند. در صورت نیاز به استفاده از قسمت زیر سری به عنوان سری کاشت، می توان قسمت وسط زیر سری را برداشت و از آن بعنوان تخت کاشت استفاده نمود.

اضافه نمودن چرخ

امکان اضافه نمودن چرخ برای پایه ها وجود دارد. گروهی از پزشکان این درخواست را از تجهیزات پزشکی مهرنامی دارند که در قسمت پایه چرخ قرار داده شود. قرار دادن چرخ باعث راحتی در انتقال و حرکت صندلی زیبایی می شود. گاهی پزشکان نیاز به جابجایی صندلی زیبایی در محیط کار دارند، لذا چرخ این امر را تسهیل می نماید. همچنین جهت ثابت کردن صندلی حین استفاده از چرخ های قفل دار استفاده می شود. جهت حرکت دادن صندلی زیبایی برقی سه موتوره نیز قفل چرخ ها را از حالت قفل خارج می نماییم.

سایر محصولات در تجهیز مطب زیبایی

علاوه بر صندلی زیبایی تجهیزاتی نظیر تخت های لیزر و فیشیال، صندلی تابوره پزشکی، انواع ترالی، چراغ معاینه و جراحی، فور پزشکی، سانتریفیوژ و بسیاری از موارد دیگر در تجهیز مطب زیبایی استفاده می شود. شما می توانید چرم سایر محصولات را متناسب با صندلی زیبایی برقی سه موتوره خود سفارش دهید. ست کردن رنگ محصولات در مطب های زیبایی جلوه ای خاص به مطب و کلینیک می دهد.

رنگ آمیزی اسکلت صندلی زیبایی برقی سه موتوره

یکی از نکاتی که باعث عمر طولانی صندلی زیبایی برقی سه موتوره می شود رنگ آمیزی اسکلت تخت می باشد. این کار دوام و ماندگاری صندلی را بسیار بیشتر خواهد کرد. چنانچه اسکلت بصورت آهن خام و بدون رنگ آمیزی در پایه ی  صندلی کار شود احتمال زنگ زدگی برای اسکلت وجود دارد. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با رنگ آمیزی اسکلت این صندلی زیبایی به روش الکترواستاتیک کوره ای، کیفیت و ماندگاری محصول را افزایش می دهد.

تفاوت مدل های صندلی زیبایی برقی

یکی از سوالات پر تکرار که برای مشتریان محترم پیش می آید تفاوت مدل های صندلی های زیبایی می باشد. در پایین به صورت دقیقی به این سوال پاسخ داده می شود.

تفاوت مدل های BC 1 و BC 2 و BC 2-1

این سه کد از صندلی های پر فروش شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی می باشد. مشخصات این سه صندلی زیبایی برقی سه موتوره را در اینجا تشریح می نماییم. هر سه مدل دارای فوم درجه یک می باشند. مشخصات فوم در بالا تشریح شده است و به آن نمی پردازیم. در هر سه مدل از یک نوع چرم استفاده می شود. مشخصات این چرم مرغوب در بالا بیان شده است. اسکلت و نوع جوشکاری هر سه مدل یکسان است. همچنین نوع کاور سفید رنگ یا ABS هر سه مدل یکسان است. تفاوت ها این سه مدل را می توان در دو نگاه بررسی کرد. اول اینکه دوخت چرم سه نوع صندلی متفاوت است. ثانیا اینکه در هر یک از مدلها می توان مطابق سفارش مشتری یا از موتورهای چینی و یا از موتورهای تایوانی استفاده کرد.

برای مثال صندلی BC 2 را در نظر بگیرید. این صندلی چه با موتورهای چینی درجه یک و چه با موتورهای تایوانی دارای ظاهر یکسانی می باشند. این موضوع برای صندلی های زیبایی مدل BC 1  و BC 2-1  نیز صادق است. یعنی این مدل ها را می توان با هر دو نوع موتور تولید کرد.تمامی آیتم ها و متریال به غیر از موتورها در هر سه مدل یکسان است.

تفاوت کلی تمام مدل ها با یکدیگر

صندلی های زیبایی از آیتم های مختلفی ساخته شده اند. یکی از این آیتم ها نوع و جنس فوم می باشد. جنس فوم تمامی مدل ها از نوع فوم سرد می باشد. این فوم از نوع فوم قالبی می باشد. فوم 60 کیلویی سرد استفاده شده در تمامی مدل ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چرم استفاده شده در تمامی مدل ها نیز از برند بسیار مرغوب استفاده می شود. همچنین امکان انتخاب رنگ چرم نیز برای تمامی مدل ها امکان پذیر است. نوع آهن آلات استفاده شده در تمامی مدل ها نیز یکسان است. تنها تفاوت به نوع شکل صندلی و نیز موتورهای استفاده شده بر می گردد.

تفاوت صندلی زیبایی سه موتوره با سایر صندلی های برقی

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی صندلی های برقی در انواع تک موتوره، دو موتوره، سه موتوره و چهار موتوره را تولید می نماید. در این مقاله در مورد صندلی های سه موتوره توضیحات کامل را ارائه نمودیم. در اینجا به تفاوت صندلی های برقی می پردازیم.

تفاوت با صندلی های چهار موتوره

صندلی ها یا تخت های برقی چهار موتوره از لحاظ ساختار یا ظاهر کاملا شبیه صندلی برقی سه موتوره می باشند. از لحاظ کارکرد هم به مقدار زیادی شبیه به همدیگر هستند. صندلی برقی چهار موتوره یک عملیات اضافی نسبت به سه موتوره ها انجام می دهد. اولین موتور در صندلی های برقی زیبایی چهار موتوره، شیب قسمت سر تخت را تنظیم می کند. موتور دوم شیب قسمت پا را تنظیم می نماید. موتور سوم ارتفاع را تنظیم می کند. در آخر موتور چهارم شیب کلی به صندلی رو به جلو و عقب اعمال می نماید. این حرکت اضافی برای خدمات کاشت مو استفاده می شود. اگرچه با صندلی های برقی سه موتوره نیز می توان خدمات کاشت مو، ابرو، مژه و PRP را انجام داد.

تفاوت صندلی زیبایی برقی سه موتوره با صندلی های دو موتوره زیبایی

صندلی های برقی دو موتوره در دو مدل تولید می شوند. یک مدل از صندلی های دو موتوره از لحاظ ظاهر کاملا شبیه صندلی های سه موتوره می باشند. مدل دیگر در اندازه و سایز و ظاهر با سه موتوره ها متفاوت می باشد. در ادامه تصاویری از این مدل ها را مشاهده می نمایید. تمامی مدل های این نوع از دو موتوره سه شکن می باشد و فقط یک مدل از این نوع دو موتوره ها دو شکن یا دو تکه می باشد.

انواع تختهای پزشکی زیبایی

در صفحات مختلف وب سایت تجهیزات پزشکی مهرنامی در مورد تختهای زیبایی مکانیکی صحبت کرده ایم. در این صفحه نیز بدلیل تکمیل بحث خود این مدل از تخت ها را معرفی می کنیم. هدف از معرفی مجدد این تخت های مکانیکی مقایسه این تخت ها با صندلی زیبایی برقی سه موتوره می باشد.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره خرید

کد محصول: BC 1

 

سخن پایانی

در صورت علاقه به بازدید از صفحات ترالی زیبایی، چراغ معاینه و جراحی و تخت معاینه، بر روی لینک های مشخص شده کلیک نمایید. علاوه بر تهران، ارسال محصول به تمامی شهرها و شهرستانهای ایران انجام می شود. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی چندین ارسال بار علاوه بر کشورهای اطراف به کشورهایی نظیر نیوزلند، بلژیک، نیجریه و چندین کشور دیگر انجام داده است. شما می توانید جهت مشاوره در مورد خریدی مطمئن و به صرفه نظرات و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با سابقه طولانی در تجهیز مطب ها و کلینیک های زیبایی متعدد، آماده ی مشاوره به شما مشتریان محترم می باشد.

مشخصات فنی
عرض قسمت پشتی: 68 سانتی متر
عرض قسمت نشیمنگاه: 65 سانتی متر
عرض قسمت پا: 64 سانتی متر
حد اقل ارتفاع: 50 سانتی متر
حد اکثر ارتفاع:
100 سانتی متر
رنگ بدنه: سفید
رنگ چرم: قابل انتخاب در 50 رنگ
جرم قابل تحمل: 180کیلوگرم
تعداد موتور: سه
گارانتی: دو سال
توضیحات تکمیلی

از تجهیزات اولیه و بسیار کاربردی که در کلینیک ها و مطب های زیبایی پوست و مو استفاده می شود صندلی زیبایی برقی سه موتوره می باشد. امروزه طیف وسیعی از متخصصین حوزه زیبایی از صندلی های برقی زیبایی استفاده می نمایند. استفاده از صندلی های زیبایی برقی باعث راحتی هر چه بیشتر و آسوده خاطری پزشکان در ارائه خدمات است. این محصول دارای ویژگی های منحصر بفردی است که در ادامه به آن می پردازیم. این مقاله در ارتباط با صندلی زیبایی برقی سه موتوره می باشد. البته در انتها تصاویری از صندلی های دو موتوره نیز ارائه خواهیم نمود.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 1

معرفی کلی ویژگی ها و قطعات صندلی زیبایی برقی سه موتوره 

در ابتدا به ویژگی های اصلی و شاخص این صندلی برقی می پردازیم:

 1. این صندلی ها قابلیت تبدیل شدن به حالت تخت (حالت 180 درجه) و تبدیل شدن به حالت صندلی را دارند. همچنین تنظیم در حالت های میانی این دو حالت نیز امکان پذیر است.
 2. در این صندلی زیبایی برقی سه موتوره از سه موتور پرقدرت 6000 نیوتنی استفاده می شود.
 3. استحکام، پایداری و تحمل وزن بالای این محصول از موارد قابل ذکر می باشد.
 4. موتورهای پرقدرت و اتصالات مستحکم، کاربران را از داشتن یک تخت ایمن آسوده خاطر می نماید.
 5. موتورهای این یونیت زیبایی برقی با توجه به نوع یونیت، از برندهای معتبر کشورهای درجه یک آلمان، تایوان و چینی درجه یک می باشند.
صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 7


صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 7

6. تمامی مدل ها دارای دو سال گارانتی می باشند. این موتورها دارای تمامی استانداردهای بین المللی می باشند. حرکت این موتورها بسیار روان می باشد. این موتورها صدای باز و بسته شدن بسیار کمی دارند. همچنین علاوه بر استانداردهای صنعتی، دارای تمامی استانداردهای جهانی پزشکی نیز می باشند.

ویژگی های ممتاز چرم و فوم تخت سه موتوره زیبایی

چرم بسیار مرغوب این صندلی یا تخت برقی زیبایی از مرغوب ترین چرم های موجود در بازار ایران می باشد. این چرم دارای یک کالیته 50 رنگی متنوع می باشد. رنگ چرم توسط مشتریان محترم مطابق با طرح و رنگ کلینیک و سلیقه ی ایشان قابل انتخاب می باشد. همچنین رنگ چرم صندلی برقی را می توان با رنگ سایر تجهیزات مانند صندلی چرخدار به صورت ست سفارش داد. ویژگی های ممتاز این چرم عبارتند از:

 • ثبات رنگ
 • عدم ایجاد کشیدگی و بد فرم شدن چرم
 • عدم پوسیدگی در طی زمان
 • نظافت آسان با مواد شوینده استاندارد
 • تنوع رنگ بالا
 • ضخامت مناسب و فراتر از استاندارد

صندلی های برقی دارای فوم سرد می باشند. فوم سرد قالبی 60 کیلویی استفاده شده در این تخت ها یا صندلی های برقی با کیفیت ترین فوم موجود در بازار پزشکی می باشد. این نوع فوم راحتی بیمار را در حین استفاده به همراه دارد. به گونه ای که هیچ گونه فشاری بر اسکلت، ستون مهره ها، استخوان ها و اعضای بدن فرد وارد نمی شود. همچنین این صندلی زیبایی برقی سه موتوره در استفاده ی طولانی مدت و مکرر، در قسمت فوم دچار فرو رفتگی و گودی نخواهد شد.

در مورد سایر ویژگی های تخت های زیبایی برقی سه موتوره تجهیزات پزشکی مهرنامی در ادامه توضیح ارائه خواهیم داد.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 6


صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 6

نحوه عملکرد صندلی زیبایی برقی سه موتوره

در این صندلی های زیبایی یک موتور وظیفه ی تنظیم شیب قسمت پشت را بر عهده دارد. موتور دوم زاویه قسمت پا را تنظیم می نماید. موتور سوم نیز ارتفاع صندلی یا تخت را تنظیم می نماید. همانطور که بیان شد این صندلی قابلیت تبدیل شدن به صندلی، تخت و حالت های میانی را دارا می باشد. تنظیمات این صندلی توسط ریموت کنترل انجام می شود. همچنین برای تنظیمات صندلی امکان اضافه کردن پدال پا نیز وجود دارد. پدال پا در این صندلی زیبایی برقی سه موتوره در دو نوع وجود دارد: پدال پا سیمی و پدال پا بدون سیم.

کاربردهای صندلی زیبایی برقی سه موتوره

 صندلی زیبایی یا تخت پوست و زیبایی کاربردهای بسیار فراوانی نزد پزشکان و متخصصین حوزه پوست و مو و زیبایی دارد. از این تخت مطب زیبایی بعنوان تخت کاشت مو، تخت لیزر، صندلی تزریق ژل، فیلر، بوتاکس، لیزر، پاکسازی، لیفت، میکرونیدلینگ، انواع جراحی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود. در واقع از این صندلی زیبایی هم به عنوان تخت معاینه برقی و هم به عنوان تخت پوست و زیبایی یاد می شود.

تزریق ژل و فیلر عمده فعالیت هایی است که با استفاده از این صندلی های زیبایی انجام می شود. اگرچه بسیاری دیگر از فعالیت ها با استفاده از این صندلی های زیبایی قابل انجام است. تزریق چربی، تخلیه چربی، سانترال لب، بوکال فت، کانتورینگ و بسیاری از فعالیت ها  از جمله دیگر خدمات با استفاده از این تخت ها می باشد. این صندلی به عنوان صندلی برقی آرایشگاهی جهت میکاپ، اکستنشن، تتو و سایر موارد نیز استفاده می شود.

 شرکت مهرنامی ارائه دهنده ی متنوع ترین و با کیفیت ترین صندلی های زیبایی، این محصول را با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید. در واقع می توان گفت کیفیت در تجهیزات پزشکی مهرنامی حرف اول را می زند. به تناسب، قیمت این صندلی های زیبایی برقی نیز با به دلیل خرید مستقیم مشتریان محترم از تولیدی مهرنامی با نازل ترین قیمت محاسبه می گردد.

ویژگی های ساختاری تخت های سه موتوره

قسمت های مهم صندلی های زیبایی برقی عبارتند:

 • اسکلت و قسمت فلزی محصول
 • موتورها و سیستم الکتریکی
 • جنس تشک
 • چرم
 • جنس زیره ی تشک
 • کاور یا ABS محصول

اسکلت و قسمت فلزی صندلی برقی

صندلی زیبایی برقی سه موتوره متشکل از اسکلت فلزی بسیار قدرتمندی می باشد. استفاده از آهن آلات مرغوب و با کیفیت، تاثیر اساسی در کیفیت و ایمنی این محصول دارد. کارخانجات گوناگونی در زمینه تولید آهن آلات و پروفیل در ایران مشغول به فعالیت هستند. در این میان تنها تعداد محدودی از کارخانجات محصولات بسیار مرغوبی تولید می نمایند. شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی مهرنامی با شناخت و رصد بازار آهن، محصولات پروفیلی و آهن آلات خود را از با کیفیت ترین برندهای آهن کشور تامین می نماید.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 3

ضخامت فلزات و پروفیل ها، کمیت استفاده شده و کیفیت جوشکاری این فلزات در تحمل وزنی که بر روی این صندلی زیبایی برقی قرار می گیرد تاثیر مستقیم دارد. ضخامت این فلزات در اندازه ی فراتر از استاندارد انتخاب می شود. این موضوع نه تنها در تحمل وزن بلکه در پایداری و ثبات محصول موثر می باشد.

همچنین نوع اتصالات و نحوه جوش دادن این فلزات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. جوشکاری فلزات در اسکلت صندلی زیبایی برقی سه موتوره نیز در کارخانه توسط افراد خبره و متخصص انجام می گیرد.

موتورها و سیستم الکتریکی در صندلی زیبایی برقی سه موتوره

همانگونه که بیان شد موتورهای این صندلی تزریق فیلر و زیبایی پوست دارای سه موتور می باشد. موتورهای استفاده شده در این صندلی ها از کیفیت درجه یک برخوردار می باشند. موتورها و سیستم الکتریکی دارای دو سال گارانتی می باشند. سیستم الکتریکی این صندلی زیبایی برقی سه موتوره شامل سه عدد موتور، یک عدد کنترل باکس و یک عدد هندست می باشد. موتورهای مدل های مختلف ارائه شده توسط شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی از برندهای تایوانی، آلمانی و چینی درجه یک می باشند.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 2

همانگونه که اشاره شد یکی از موتورها مخصوص تنظیم ارتفاع این تخت یا صندلی است. موتور دوم مخصوص تنظیم قسمت پشت است. موتور سوم نیز قسمت پا را تنظیم می کند. کنترل باکس که در پاراگراف قبل به آن اشاره شد مرکز کنترل و مغز سیستم الکتریکی تین محصول می باشد. با فشردن دکمه بر روی ریموت کنترلف قسمت کنترل باکس فرمان لازم را به موتورها می دهد. سپس موتورها به اندازه مدت زمانی که ریموت کنترل این صندلی را می فشارید حرکت می کنند. این حرکن منجر به تغییر وضعیت قسمت های مختف این صندلی می شود.

هیچ کونه گرد و غبار به داخل محفظه ی این موتورها نفوذ نمی کند. در واقع این موتورها دارای تمامی استانداردهای لازم در پزشکی و صنعت می باشند. آلیاژهای استفاده شده در این موتورها در تمامی قسمت ها کیفیت بسیار بالایی دارند. لذا توان بسیار بالایی از لحاظ مدت زمان نشستن بر روی صندلی و نیز وزن زیاد مراجعین دارد.

  فوم تشک

از جمله مهمترین قسمت های صندلی زیبایی قسمت تشک صندلی است. این قسمت در زیبایی و راحتی محصول تاثیر مستقیمی دارد. جنس تشک در بازار فروش این محصول دارای انواع گوناگونی می باشد. لذا هنگام خرید یک صندلی زیبایی توجه و پرس و جو در مورد جنس تشک این محصول اهمیت فوق العاده ای دارد. استفاده از جنس تشک نامرغوب باعث فرورفتگی تشک این محصول در کوتاه مدت خواهد شد.

گود شدن و فرو نشست قسمت تشک تاثیرات نامناسبی بر روی این محصول اعمال می نماید. از جمله این موارد ظاهر نامناسب این صندلی زیبایی است. همچنین نشستن مراجعان بعدی بر روی این تخت باعث ناراحتی آنها می گردد. مناسب ترین نوع جنس تشک در این دست محصولات فوم سرد است. فوم سرد در دراز مدت شکل خود را حفظ می کند. همچنین مراجعین در هنگام استفاده راحتی را هنگام نشستن تجربه می کنند. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در قسمت تشک این صندلی زیبایی برقی سه موتوره از فوم سرد قالبی 60 کیلویی استفاده می نماید. این نوع فوم با کیفیت ترین فوم موجود در بین تشک های صندلی زیبایی می باشد.

چرم صندلی زیبایی برقی سه موتوره

برند چرم استفاده شده در این محصول یک از معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای بازار می باشد. رنگ های چرم در یک تنوع 50 رنگی موجود می باشند. امکان ست کردن رنگ صندلی زیبایی با تمامی محصولاتی که دارای چرم می باشند وجود دارد. همچنین می توان رنگ چرم را متناسب با رنگ دیوارها، پرده و سایر اجزای اتاق سفارش داد. کالیته رنگی مهرنامی تمامی رنگ های موجود را پوشش می دهد.

از مهمترین خواص این چرم ثابت ماندن رنگ آن است. همچنین این چرم دارای شل شدگی و کشیدگی در گذر زمان نخواهد شد. از دیگر خواص آن می توان به نظافت و ضد عفونی ساده آن اشاره کرد. به گونه ای که با کشیدن یک دستمال بر روی چرم همانند روز اول خواهد شد. البته لازم به ذکر است که بر روی چرم این صندلی زیبایی یک محافظ پلاستیکی ضخیم وجود دارد. چرم های انتخابی در دو گروه نسبتا براق و مات قابل انتخاب می باشد.

زیره ی فوم

قسمت زیر فوم صندلی زیبایی الزاما باید ساخته شده از ورق ها ضخیم و مقاوم باشد. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی از MDF جهت زیر کار محصول استفاده می نماید. در واقع می توان گفت مقاوم ترین نوع زیره MDF می باشد. این نوع زیره برتری مقاوتی بسیار بالاتری نسبت به نئوپان دارد. مقاوت تخت عوامل مهمی چون اسکلت، کیفیت جوشکاری، موتورها و زیره MDF بستگی دارد.

کاور و ABS محصول

قسمت کاور و پوشش محصول یک از بخش های مهم صندلی زیبایی است. از مهمترین ویژگی های ABS می توان به رنگ سفید این کاور، انعطاف و ضخامت زیاد و نیز زیبایی فرم کلی آن اشاره کرد. در تولید ABS یا کاور صندلی از مواد نو و درجه یک استفاده می شود. این مواد نو باعث بالابردن کیفیت محصول می شود. همچنین استفاده از مواد اولیه نو باعث می شود که این کاور در ثر کشیدگی و ضربات دچار شکستگی نشود. از ویژگی های مهم این پوشش که با استفاده از مواد نو ساخته می شود نظافت آسان آن می باشد. به گونه ای که در در اثر تماس کفش و سایر اجسام با کاور پایین صندلی زیبایی برقی سه موتوره، می توان به راحتی با کشیدن دستمال بر روی آن اثرات آلودگی را به کلی پاک کرد.

سایر ویژگی ها

در پایین به ویژگی های مفید این صندلی زیبایی برقی اشاره خواهیم کرد. ویژگی هایی که برای بسیاری از پزشکان و متخصصین حائز اهمیت می باشد.

دسته های صندلی زیبایی

در این تخت ها می توان دسته ها را از صندلی جدا نمود و یا آنها را چرخاند. گروهی از پزشکان و متخصصین با برداشتن دسته ها به زیبایی جو نزدیک تر شده و مسلط تر به کار خود می پردازند. با چرخاندن دسته به مراجعین این اجازه را می توان داد تا راحت تر ب روی صندلی زیبایی بنشیند و یا از صندلی بلند شود. در اکثر مدل ها دسته قابلیت چرخیدن دارد. دسته های های صندلی برقی تولید شده در تجهیزات پزشکی مهرنامی دارای طراحی بسیار با کیفیت می باشند. همچنین دوخت زیبا بر روی دسته ی بعضی از مدل های این صندلی بر زیبایی این صندلی می افزاید.

قسمت زیر سر

قسمت زیر سر صندلی های برقی دارای تنظیمات تغییر ارتفاع است. در واقع می توان با توجه به نیاز، قسمت زیر سری را بالا یا پایین برد. پس از تنظیم قسمت زیر سر می توان با استفاده از پیچ پشت، آن را ثابت نمود. همچنین این تخت یا صندلی زیبایی برقی سه موتوره یک صندلی یا تخت برقی چند منظوره می باشد. یکی از موارد استفاده از این تخت ها بعنوان تخت کاشت مو می باشد. این تخت ها در قسمت زیر سری خود دارای یک حفره توپر می باشند. در صورت نیاز به استفاده از قسمت زیر سری به عنوان سری کاشت، می توان قسمت وسط زیر سری را برداشت و از آن بعنوان تخت کاشت استفاده نمود.

اضافه نمودن چرخ

امکان اضافه نمودن چرخ برای پایه ها وجود دارد. گروهی از پزشکان این درخواست را از تجهیزات پزشکی مهرنامی دارند که در قسمت پایه چرخ قرار داده شود. قرار دادن چرخ باعث راحتی در انتقال و حرکت صندلی زیبایی می شود. گاهی پزشکان نیاز به جابجایی صندلی زیبایی در محیط کار دارند، لذا چرخ این امر را تسهیل می نماید. همچنین جهت ثابت کردن صندلی حین استفاده از چرخ های قفل دار استفاده می شود. جهت حرکت دادن صندلی زیبایی برقی سه موتوره نیز قفل چرخ ها را از حالت قفل خارج می نماییم.

سایر محصولات در تجهیز مطب زیبایی

علاوه بر صندلی زیبایی تجهیزاتی نظیر تخت های لیزر و فیشیال، صندلی تابوره پزشکی، انواع ترالی، چراغ معاینه و جراحی، فور پزشکی، سانتریفیوژ و بسیاری از موارد دیگر در تجهیز مطب زیبایی استفاده می شود. شما می توانید چرم سایر محصولات را متناسب با صندلی زیبایی برقی سه موتوره خود سفارش دهید. ست کردن رنگ محصولات در مطب های زیبایی جلوه ای خاص به مطب و کلینیک می دهد.

رنگ آمیزی اسکلت صندلی زیبایی برقی سه موتوره

یکی از نکاتی که باعث عمر طولانی صندلی زیبایی برقی سه موتوره می شود رنگ آمیزی اسکلت تخت می باشد. این کار دوام و ماندگاری صندلی را بسیار بیشتر خواهد کرد. چنانچه اسکلت بصورت آهن خام و بدون رنگ آمیزی در پایه ی  صندلی کار شود احتمال زنگ زدگی برای اسکلت وجود دارد. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با رنگ آمیزی اسکلت این صندلی زیبایی به روش الکترواستاتیک کوره ای، کیفیت و ماندگاری محصول را افزایش می دهد.

تفاوت مدل های صندلی زیبایی برقی

یکی از سوالات پر تکرار که برای مشتریان محترم پیش می آید تفاوت مدل های صندلی های زیبایی می باشد. در پایین به صورت دقیقی به این سوال پاسخ داده می شود.

تفاوت مدل های BC 1 و BC 2 و BC 2-1

این سه کد از صندلی های پر فروش شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی می باشد. مشخصات این سه صندلی زیبایی برقی سه موتوره را در اینجا تشریح می نماییم. هر سه مدل دارای فوم درجه یک می باشند. مشخصات فوم در بالا تشریح شده است و به آن نمی پردازیم. در هر سه مدل از یک نوع چرم استفاده می شود. مشخصات این چرم مرغوب در بالا بیان شده است. اسکلت و نوع جوشکاری هر سه مدل یکسان است. همچنین نوع کاور سفید رنگ یا ABS هر سه مدل یکسان است. تفاوت ها این سه مدل را می توان در دو نگاه بررسی کرد. اول اینکه دوخت چرم سه نوع صندلی متفاوت است. ثانیا اینکه در هر یک از مدلها می توان مطابق سفارش مشتری یا از موتورهای چینی و یا از موتورهای تایوانی استفاده کرد.

برای مثال صندلی BC 2 را در نظر بگیرید. این صندلی چه با موتورهای چینی درجه یک و چه با موتورهای تایوانی دارای ظاهر یکسانی می باشند. این موضوع برای صندلی های زیبایی مدل BC 1  و BC 2-1  نیز صادق است. یعنی این مدل ها را می توان با هر دو نوع موتور تولید کرد.تمامی آیتم ها و متریال به غیر از موتورها در هر سه مدل یکسان است.

تفاوت کلی تمام مدل ها با یکدیگر

صندلی های زیبایی از آیتم های مختلفی ساخته شده اند. یکی از این آیتم ها نوع و جنس فوم می باشد. جنس فوم تمامی مدل ها از نوع فوم سرد می باشد. این فوم از نوع فوم قالبی می باشد. فوم 60 کیلویی سرد استفاده شده در تمامی مدل ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چرم استفاده شده در تمامی مدل ها نیز از برند بسیار مرغوب استفاده می شود. همچنین امکان انتخاب رنگ چرم نیز برای تمامی مدل ها امکان پذیر است. نوع آهن آلات استفاده شده در تمامی مدل ها نیز یکسان است. تنها تفاوت به نوع شکل صندلی و نیز موتورهای استفاده شده بر می گردد.

تفاوت صندلی زیبایی سه موتوره با سایر صندلی های برقی

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی صندلی های برقی در انواع تک موتوره، دو موتوره، سه موتوره و چهار موتوره را تولید می نماید. در این مقاله در مورد صندلی های سه موتوره توضیحات کامل را ارائه نمودیم. در اینجا به تفاوت صندلی های برقی می پردازیم.

تفاوت با صندلی های چهار موتوره

صندلی ها یا تخت های برقی چهار موتوره از لحاظ ساختار یا ظاهر کاملا شبیه صندلی برقی سه موتوره می باشند. از لحاظ کارکرد هم به مقدار زیادی شبیه به همدیگر هستند. صندلی برقی چهار موتوره یک عملیات اضافی نسبت به سه موتوره ها انجام می دهد. اولین موتور در صندلی های برقی زیبایی چهار موتوره، شیب قسمت سر تخت را تنظیم می کند. موتور دوم شیب قسمت پا را تنظیم می نماید. موتور سوم ارتفاع را تنظیم می کند. در آخر موتور چهارم شیب کلی به صندلی رو به جلو و عقب اعمال می نماید. این حرکت اضافی برای خدمات کاشت مو استفاده می شود. اگرچه با صندلی های برقی سه موتوره نیز می توان خدمات کاشت مو، ابرو، مژه و PRP را انجام داد.

تفاوت صندلی زیبایی برقی سه موتوره با صندلی های دو موتوره زیبایی

صندلی های برقی دو موتوره در دو مدل تولید می شوند. یک مدل از صندلی های دو موتوره از لحاظ ظاهر کاملا شبیه صندلی های سه موتوره می باشند. مدل دیگر در اندازه و سایز و ظاهر با سه موتوره ها متفاوت می باشد. در ادامه تصاویری از این مدل ها را مشاهده می نمایید. تمامی مدل های این نوع از دو موتوره سه شکن می باشد و فقط یک مدل از این نوع دو موتوره ها دو شکن یا دو تکه می باشد.

انواع تختهای پزشکی زیبایی

در صفحات مختلف وب سایت تجهیزات پزشکی مهرنامی در مورد تختهای زیبایی مکانیکی صحبت کرده ایم. در این صفحه نیز بدلیل تکمیل بحث خود این مدل از تخت ها را معرفی می کنیم. هدف از معرفی مجدد این تخت های مکانیکی مقایسه این تخت ها با صندلی زیبایی برقی سه موتوره می باشد.

صندلی زیبایی برقی سه موتوره خرید

کد محصول: BC 1

 

سخن پایانی

در صورت علاقه به بازدید از صفحات ترالی زیبایی، چراغ معاینه و جراحی و تخت معاینه، بر روی لینک های مشخص شده کلیک نمایید. علاوه بر تهران، ارسال محصول به تمامی شهرها و شهرستانهای ایران انجام می شود. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی چندین ارسال بار علاوه بر کشورهای اطراف به کشورهایی نظیر نیوزلند، بلژیک، نیجریه و چندین کشور دیگر انجام داده است. شما می توانید جهت مشاوره در مورد خریدی مطمئن و به صرفه نظرات و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با سابقه طولانی در تجهیز مطب ها و کلینیک های زیبایی متعدد، آماده ی مشاوره به شما مشتریان محترم می باشد.

ضندلی زیبایی برقی سه موتوره تایوانی

کد محصول: BC 1

تخت معاینه برقی

کد محصول: BC 2

صندلی زیبایی برقی سه موتوره پزشکی

کد محصول: BC 3

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 2 – 1

صندلی زیبایی برقی سه موتوره مهرنامی

کد محصول: BC 5

کد محصول: BC 2

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 4

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 7

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 5-1 دوخت دار

صندلی زیبایی برقی سه موتوره تایوانی

کد محصول: BC 6

صندلی زیبایی برقی سه موتوره قیمت

کد محصول: BC 9

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 3-1

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 5 – 1

صندلی زیبایی برقی سه موتوره پزشکی مهرنامی

کد محصول: BC 4-1

صندلی زیبایی برقی سه موتوره

کد محصول: BC 5

محصولات مرتبط

4 دیدگاه. Leave new

 • این موضوع یکی از موضوعات
  موردعلاقه منه

  پاسخ
  • مهرنامی
   می 12, 2024 10:33 ق.ظ

   سلام. با ذکر منبع نوشته که تجهیزات پزشکی مهرنامی است، بدون مشکل است.

   پاسخ
 • سلام. با عرض ادب و احترام. ممنون میشم تفاوت صندلی های سه موتوره و چهار موتوره را برای بنده توضیح دهید. سپاس فراوان

  پاسخ
  • سلام. خیلی ممنون از شما. بله حتما. در صندلی های سه موتوره یک موتور وظیفه تنظیم شیب قسمت پشت یا همان زیر سر را دارد. موتور دوم وظیفه تنظیم شیب قسمت پا را دارد. موتور سوم نیز ارتفاع صندلی یا تخت زیبایی را تنظیم می نماید. صندلی های چهار موتوره دقیقا همان تنظیمات صندلی های سه موتوره را دارند بعلاوه ی موتور چهارم که یک شیب کلی رو به جلو و یا رو به عقب به صندلی می دهد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس با کارشناس