تخت کاشت مو برقی | در چهار مدل متفاوت | شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی

راهنمای خرید تخت کاشت مو برقی

صندلی و تخت کاشت مو برقی محصولی کاملا کاربردی جهت انجام امور کاشت مو، ابرو، مژه و غیره می باشد. علاوه بر امور کاشت، این صندلی جهت انجام امور زیبایی نیز استفاده گسترده ای دارد. فعالیت هایی نظیر تزریق ژل و بوتاکس، زیبا سازی و پاکسازی پوست و صورت، عمل های جراحی و تمامی موارد مربط به پوست، با بکارگیری این تخت برقی به سهولت امکان پذیر است. این صندلی برقی قابلیت تبدیل شدن از حالت صندلی به تخت و بالعکس را دارد. پزشک با فشردن دکمه های ریموت کنترل، این تخت را در هر زاویه ای که نیاز داشته باشد تنظیم خواهد کرد.

تخت کاشت مو برقی در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در چهار مدل متنوع تولید و عرضه می گردد. تصاویر این چهار مدل را در زیر می توانید مشاهده نمایید.

تخت کاشت مو برقی مهرنامی

تخت کاشت مو برقی زیبایی

قیمت تخت کاشت مو برقی

تخت کاشت مو برقی قیمت

این صندلی های برقی در انواع دو موتوره، سه موتوره و چهار موتوره قابل ارائه می باشند.

تخت کاشت مو برقی دو موتوره

در این صندلی یا تخت برقی یک موتور وظیفه تنظیم ارتفاع کلی تخت را بر عهده دارد. موتور دوم به صورت همزمان تنظیم شیب قسمت پشتی و پا را بر عهده دارد. از خصوصیات مهم صندلی های زیبایی تحمل وزن بالا و نیز تنظیم ساده ی تخت در هر زاویه و ارتفاع دلخواه می باشد. به سایر ویژگی های مثبت ساختاری این تخت زیبایی برقی در ادامه خواهیم پرداخت.

تخت کاشت مو برقی دو موتوره

تخت های دو موتوره کاشت مو را هم می توان با سری های معمول و هم با سری های دارای حفره که مخصوص کاشت مو می باشند سفارش داد.

تخت کاشت مو برقی دو موتوره

تمامی تخت های برقی از جمله تخت های دو موتوره قابلیت تبدیل شدن به حالت مسطح یا 180 درجه را دارند.

تخت های کاشت مو با سه موتور

در این دسته از تخت ها، یک موتور وظیفه تنظیم ارتفاع تخت را بر عهده دارد. موتور دوم تنظیم قسمت زیر پا را بر عهده دارد. موتور سوم نیز تنظیم زاویه قسمت پشتی یا تکیه گاه کمر را بر عهده دارد. همانگونه که در مقدمه بیان شد در تمامی صندلی های برقی مهرنامی و با هر تعداد موتور، با تنظیم قسمت های سه گانه (ارتفاع- پا – پشت)می توان تمام قسمت ها را در راستای یکدیگر قرار داد و صندلی را به صورت یک تخت کاشت مو برقی تنظیم نمود.

خرید و قیمت تخت کاشت مو برقی

صندلی برقی با تعداد چهار موتور

این نوع صندلی کامل ترین نوع یک صندلی برقی پزشکی می باشد. در این صندلی تمام تنظیمات موجود در صندلی سه موتوره قابل انجام خواهد بود. علاوه بر این، پزشک قادر خواهد بود یک شیب کلی را نسبت به راستای جلو یا عقب بر صندلی اعمال نماید.

تخت کاشت مو برقی مهرنامی

ساختار تخت برقی کاشت مو

صندلی یا تخت کاشت، از اجزایی چون موتورها، اسکلت فلزی، رویه ABS جهت پوشش اسکلت و قسمت پشت کار، تشک و رویه چرمی ساخته می شود.

موتورهای تخت کاشت

می توان گفت مهمترین قسمت یک صندلی یا تخت پوست و مو موتورهای آن می باشد. موتورهای تخت برقی مهرنامی علاوه بر گواهینامه های معتبر اروپایی در بخش صنعت، دارای گواهینامه های معتبر اروپایی و جهانی در حوزه پزشکی نیز می باشند. همچنین برند معتبر تایوانی موتورهای استفاده شده در صندلی و تخت کاشت مو برقی مهرنامی یک برند کلاس یک جهانی می باشد. این موتورها دارای حرکت یکنواخت و بدون کوچکترین لرزش و تغییر سرعت هستند. حرکت اولیه و توقف این موتورها مهندسی شده و بسیار نرم و ملایم می باشد. عایق بندی موتورها و سیستم الکتریکی تخت کاشت و نیز صدای بسیار پایین و مناسب محیط زیبایی و پزشکی از دیگر ویژگی های بارز این تخت برقی کاشت می باشد.

تشک تخت

شرکت مهرنامی در قسمت تشک تخت برقی کاشت مو از فوم سرد قالبی استفاده می کند. فوم سرد بهترین و با کیفیت ترین جنس قابل استفاده در این نوع محصولات می باشد. خاصیت اصلی این فوم به این صورت است که مراجعین هنگام نشستن بر روی این فوم احساس راحتی می کنند. همچنین در اثر استفاده های مکرر و طولانی مراجعین، بر روی تخت گودی یا فرو رفتگی ایجاد نمی گردد.

راهنمای خرید تخت کاشت مو برقی

چرم رویه

چرم رویه ی تخت پوست و زیبایی مهرنامی از چرم مصنوعی درجه یک می باشد. انتخاب رنگ این چرم رویه که در 50 رنگ متنوع قابل ارائه می باشد به انتخاب مشتریان گرامی می باشد. از ویژگی های بارز این چرم دوام بالا، ثبات رنگ و امکان نظافت و ضد عفونی ساده با مواد شوینده استاندارد می باشد.

رویه ABS

رویه ABS همان پلاستیک فشرده ای است که جهت پوشش اسکلت فلزی کار و نیز پوشش قسمت پشت کار بکار می رود. یکی از دلایل تفاوت در ظاهر انواع تخت کاشت مو برقی، ظاهر متفاوت ABS بکار رفته در این تخت های زیبایی می باشد. در هر سه نوع از صندلی های برقی مهرنامی کیفیت ABS بکار رفته از بهترین نوع مواد و زیباترین نوع ساختار می باشد. نظافت و ضد عفونی این پوشش پلاستیکی ABS نیز به سادگی و سهولت قابل انجام می باشد.

سخن پایانی

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره رایگان جهت تجهیز مطب یا کلینیک زیبایی خود و نیز انتخاب و خرید تخت مناسب با ما در ارتباط باشید. همچنین چنانچه نیاز به ارسال تصاویر بیشتر و یا فیلم های مرتبط با این محصول را دارید جهت دریافت آن ما را مطلع نمایید. شما می توانید از طریق تماس، واتساپ و یا اینستاگرام نظرات و سوال های خود را با ما در میان بگذارید.

چنانچه تمایل به بازیدید ازصفحات تخت معاینه، تخت معاینه پایه هلالی، میز غذا بیمارستانی، ترالی پانسمان دو طبقه، پله تخت بیمار تک پله، دستگاه فور پزشکی در حجم های مختلف، ترالی اورژانس و نیز کپسول اکسیژن 10 لیتری را دارید می توانید با کلیک بر روی لینک های مشخص شده به صفحات مربوطه هدایت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس با کارشناس