تخت تزریق ژل و بوتاکس | انواع تخت های برقی | تجهیزات پزشکی مهرنامی

بسیاری از افراد در جامعه جهت انجام امور زیبایی و تناسب چهره به پزشکان و متخصصین زیبایی مراجعه می نمایند. در این راستا، پزشکان حوزه زیبایی نیز از تمامی امکانات و تجهیزات پزشکی و نیز امکانات دانشی خود استفاده می نمایند. یکی از تجهیزات مورد استفاده ی پزشکان در انجام خدمات زیبایی پوست و مو تخت تزریق ژل و بوتاکس می باشد.

تخت تزریق ژل و بوتاکس

انواع تخت تزریق ژل و بوتاکس

این نوع از تخت ها در دو نوع مکانیکی و برقی تولید می شوند. هر دو نوع این تخت ها جهت استفاده در حوزه زیبایی قابل استفاده می باشند. اگرچه تخت های برقی مزیت هایی نسبت به تخت های مکانیکی دارند.

تخت تزریق ژل و بوتاکس

تخت زیبایی برقی

این تخت ها مورد پسند بسیاری از پزشکان و متخصصین می باشد. علت تمایل به تخت تزریق ژل و بوتاکس برقی را می توان در سه عاما مهم زیر دانست:

استفاده ی راحت کاربر

در صندلی ها و تخت های مکانیکی جهت تنظیم قسمت های پشت و پا نیاز به تنظیم اهرم تنظیم کننده به صورت دستی می باشد. این در حالی است که تنظیم قسمت های مختلف تخت تزریق فیلر برقی تنها توسط فشردن دکمه های ریموت کنترل انکان پذیر می باشد.

تخت تزریق ژل و بوتاکس

ظاهر زیبا

طراحی مناسب و زیبای تخت تخت تزریق ژل و بوتاکس برقی سبب زیبایی فضای مطب خواهد شد.

راحتی برای مراجعین

استفاده از فوم سرد در قسمت تشک برای مراجعین راحتی دلخواه ایشان را بهمراه خواهد داشت. همچنین پهنای مناسب و سایز استاندارد این تخت تزریق فیلر و ژل و بوتاکس نیز دلیل دیگری بر انتخاب این صندلی ها می باشد.

انواع تخت های برقی

تخت تزریق ژل و بوتاکس برقی در انواع تخت های دو موتوره، سه موتوره و چهارموتوره توسط شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی تولید می گردد. لازم به ذکر است که هر سه نوع تخت زیبایی برقی در انجام کارهای پاکسازی، تزریق فیلر، زاویه سازی صورت، لیفت و غیره مناسب می باشند. در پایین به توضیح نحوه ی عملکرد این تخت ها با توجه به تعداد موتورها می پردازیم:

تخت های زیبایی برقی دو موتوره

در این نوع صندلی ها و تخت های تزریق ژل و بوتاکس یکی از موتورها ارتفاع صندلی را تنظیم می کند. موتور دوم در این صندلی پوست و زیبایی به صورت همزمان تنظیم شیب قسمت های پشت و پا را بر عهده دارد به صورتی که با فشردن دکمه، قسمت پشت می خوابد و همزمان پا بالا می آید و بالعکس. پس می توان گفت این صندلی تزریق ژل و بوتاکس هم در حالت صندلی، هم در حالت های میانی و هم در حالت تخت قابل استفاده می باشد.

تخت تزریق ژل و بوتاکس

تخت تزریق ژل و بوتاکس سه موتوره

در این نوع تخت پزشکی، یک موتور شیب قسمت پشت را تنظیم می کند. موتور دوم ارتفاع صندلی یا تخت را تنظیم می کند. موتور سوم نیز شیب قسمت پا را تنظیم می کند. این نوع از صندلی های برقی از لحاظ سایزی بسیار استاندارد و بهینه می باشند. لذا نسبت به صندلی یونیت های برقی دو موتوره طرفدار بیشتری دارند.

تخت زیبایی چهار موتوره

این تخت تزریق پوست و زیبایی تمام تنظیمات یک یونیت برقی سه موتوره را دارا می باشد. علاوه بر این تنظیمات، موتور چهارم در این نوع از تخت های برقی باعث اعمال یک شیب کلی به یونیت به سمت جلو و عقب می دهد.

ساختار تخت های برقی زیبایی

اسکلت تخت

تخت های برقی از پنج بخش کلی ساخته شده است. اسکلت تخت از بخش های اصلی یک تخت می باشد. استفاده از فلزات قطور و ضخیم و رنگ آمیزی الکترواستاتیک آنها یک بخش قابل توجه است که شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی توجه عمده ای به آن دارد. یک بخش مهم دیگر نحوه جوشکاری و نحوه اتصال اسکلت ساختمان و پایه های تخت است.

تخت تزریق ژل و بوتاکس

تشک تخت تزریق ژل و بوتاکس

بخش مهم بعدی قسمت تشک تخت است. تخت های زیبایی برقی همگی در قسمت تشک خود از فوم ساخته شده اند. فوم تشکیل دهنده قسمت تشک از فوم سرد قالبی می باشد. این نوع از جنس تشک بهترین نوع جنس تشک در تخت ها و محصولات هتلینگ می باشد. این نوع فوم راحتی بسیار زیادی را برای مراجعین به همراه دارد.  همچنین در اثر استفاده مکرر دچار گودی و فرو رفتگی نخواهد شد.

موتورها و سیستم الکتریکی تخت

شاید بتوان گفت از مهمترین بخش های تخت تزریق موتورهای آن می باشد. موتورهای برند معتبر در کیفیت تخت های زیبایی تاثیر بسزایی دارد. شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی با توجه به کیفیت بسیار بالای موتورهای یونیت های زیبایی گارانتی دو ساله برای موتورهای خود قرار داده است. این موتورها دارای تمامی استانداردهای بین المللی می باشند. این موتورها دارای حرکت بسیار روان می باشند. حرکت اولیه و توقف نهایی در این موتورها به صورت آرام صورت می گیرد.

چرم تشک

چرم تخت های زیبایی از نوع چرم مصنوعی و از برندهای بسیار مرغوب می باشد. این چرم در 50 رنگ توسط مشتریان محترم قابل انتخاب می باشد. از نکات مهم و مزیت های این تخت می توان گفت که تغییر رنگ پیدا نمی کند. دچار کشیدگی نمی شود. همچنین دارای خاصیت نظافت آسان می باشد. مشتریان محترم می توانند تجهیزات خود را به صورت ست و همرنگ به شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی ارائه نمایند. چرم های قابل ارائه در شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی در دو گروه براق و مات ارائه می شوند.

کاور تخت و یا ABS تخت تزریق ژل و بوتاکس

کاور تخت های زیبایی فیلر جهت پوشش قسمت اسکلت و زیبا سازی تخت استفاده می شود. جنس ABS استفاده شده در این تخت ها از مواد نو و درجه یک می باشد. از خصوصیات برتر این نوع از ABS علاوه بر زیبایی می توان به منعطف بودن و نظافت آسان آن اشاره نمود.

سخن پایانی

شرکت تجهیزات پزشکی مهرنامی سابقه بسیار طولانی و ارزشمندی در تجهیز مطب های زیبایی، مامایی و سایر مطب های پزشکی در اختیار دارد. لذا باعث خوشحالی ماست که بتوانیم تجربه خود را بدون هیچ گونه چشمداشت خدمت شما مشتریان مخترم تقدیم نماییم.

چنانچه علاقمند به بازدید از صفحات تخت معاینه، صندلی زیبایی برقی سه موتوره، چراغ معاینه، تخت لیزر، تخت فیشیال، تخت ژنیکولوژی برقی، ترالی پزشکی و تخت پوست برقی می باشید می توانید با کلیک بر روی لینک های مربوطه از صفحات مورد نظر بازدید نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس با کارشناس